چهارشنبه 1 آذر 1396   16:12:26
دفاتر پیشخوان
خدمات واگذارشده به دفاتر پیشخوان
1- چاپ نسخه دوم صورتحساب
2- اشتراک پذیری
3- کسر بدهی
4- تسویه حساب میان دوره ای
وب سایت های مهم
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 81211027
  تعداد بازدید این صفحه: 293065
  در امروز: 120325

نام ارسال کننده :
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
برگزاری مانور عملیات خرابکارانه بر روی خطوط گاز توسط شرکت گاز استان کرمان
 • 1396/8/17 چهارشنبه برگزاری مانور عملیات خرابکارانه بر روی خطوط گاز توسط شرکت گاز استان کرمان برگزاری مانور عملیات خرابکارانه بر روی خطوط گاز توسط شرکت گاز استان کرمان
  همزمان با هفته پدافند غیر عامل، شرکت گاز استان با همکاری ستاد مدیریت بحران، فرمانداری، جمعیت هلال احمر ،آتش نشانی شهرداری کرمان ، مرکز بهداشت ، فرماندهی انتظامی ، سپاه ثارا.. ، پلیس راهور و اورژانس 115 یکی از بزرگترین و تخصصی ترین مانور های برگزار شده در استان را به نمایش در آورد .
  همزمان با هفته پدافند غیر عامل،شرکت گاز استان با همکاری ستاد مدیریت بحران، فرمانداری، جمعیت هلال احمر ،آتش نشانی شهرداری کرمان ، مرکز بهداشت ، فرماندهی انتظامی ، سپاه ثارا.. ، پلیس راهور و اورژانس 115 یکی از بزرگترین و تخصصی ترین مانور های برگزار شده در استان را به نمایش در آورد .
  مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان هدف از انجام و برگزاری این مانور را افزایش توانمندی ، آگاهی ، هماهنگی بین ادارات و سازمانها ، شناسایی آمادگی ساختار مدیریتی در هنگام بروز حوادث از جمله انفجار و آتش نشانی را برشمرد و ادامه داد در این مانور شبیه سازی عملیات های مختلف و برگزاری مانورها برای آتش نشانان ، امداد گران و ماموران نیروی انتظامی بسیار حائز اهمیت بود چرا که نقش بسزایی در بالا بردن سرعت عمل و افزایش کارایی ماموران وظیفه شناس هر بخشی در زمان عملیات دارد .
  مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان ضمن تاکید بر اهمیت و ضرورت این مانور گفت :  مانورها این حسن را دارند که به صورت عینی حوادث در آن ها شبیه سازی شود. حفظ وحدت رویه و رویکرد عملیاتی دستگاه های اجرایی در جریان مرتفع نمودن نقاط ضعف و ارتقاء نقاط قوت نیروها در تمامی مراحل امدادی مورد تحلیل و بررسی قرار خواهد گرفت .
  ایشان همچنین اضافه نمودند : تمام گروه‌های اجرای ، عملیاتی ، تعمیراتی، نقلیه، HSE  ،  حراست  با اطلاع‌رسانی سریع و تجهیز و آماده کردن ابزارآلات ، اقدامات و تصمیمات صحیح و برنامه ریزی دقیق و به جا در مانور حاضر شدند و با همکاری ارگان ها و سازمانهای دیگر مانوری کامل را برگزار نمودند .
  وی در ادامه افزود : با توجه به لزوم نگهداری و حفاظت و ایمن سازی بیش از 12000 کیلومتر شبکه گذاری گاز در سطح استان کرمان ، برگزاری چنین مانورهایی به صورت مستمر و جدی و با موضوعات مختلف ضروری است. وظیفه ما این است که با نیروهای متخصص و دستگاهها و تجهیزات پیشرفته ، تعمیرات و نگهداری سیستمها را به نحو احسن در طول سال انجام، تا از بروز هر گونه خطری جلوگیری کنیم.
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
گام بلند شرکت گاز استان کرمان در راستای تعالی سازمانی
 • 1396/8/6 شنبه گام بلند شرکت گاز استان کرمان در راستای تعالی سازمانی گام بلند شرکت گاز استان کرمان در راستای تعالی سازمانی
  شرکت گاز استان کرمان در راستای اجرای ماموریت و اهداف بلندمدت خود و همچنین سیاست های مربوط به رسیدن به تعالی سازمانی بر اساس مدل EFQM که یک مدل سنجش عملکرد سیستم های مدیریتی است، نسبت به اصلاح و بهبود عملکردها و فرآیندها اقدام نموده است .
  شرکت گاز استان کرمان در راستای اجرای ماموریت و اهداف بلندمدت خود و همچنین سیاست های مربوط به رسیدن به تعالی سازمانی بر اساس مدل EFQM که یک مدل سنجش عملکرد  سیستم های مدیریتی است، نسبت به اصلاح و بهبود عملکردها و فرآیندها اقدام نموده است .
  مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر گفت: مدل تعالی سازمانی به عنوان یک فرآیند، ابزار و سیستم موثر جهت رشد عملیات و ارتقا عملکرد سال هاست در میان شرکت های معتبر و برتر مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت های گاز استانی به عنوان یک بنگاه اقتصادی و دارا بودن سهم عمده ای در بازار صنعت کشور ضروری است علاوه بر حضور موثر و کارآمد در بازار، هماوردی با شرکت ها و موسسات داخلی و خارجی داشته باشند لذا لازم  به استقرار و نهادینه نمودن موضوع سرآمدی و تعالی سازمانی بپردازند. از این رو، قریب چهار ماه است که موضوع پیاده سازی مدل تعالی EFQM (European Foundation for Quality Management) با علاقه مندی همکاران در شرکت گاز استان کرمان طراحی و در حال پیگیری و اجرا می باشد.
   
                                    
                                                                           روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
کسب گواهینامه انطباق معیار مصرف انرژی توسط شرکت گاز استان کرمان
 • 1396/8/1 دوشنبه کسب گواهینامه انطباق معیار مصرف انرژی توسط شرکت گاز استان کرمان کسب گواهینامه انطباق معیار مصرف انرژی توسط شرکت گاز استان کرمان
  شرکت گاز استان کرمان موفق به اخذ گواهینامه استاندارد معیار مصرف انرژی گردید. مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر گفت : با تلاش و پیگیری شرکت گاز استان کرمان موفق به اخذ گواهینامه استاندارد معیار مصرف انرژی و استاندارد 500001 برای سال های 1395 و 1396 از سازمان ملی استاندارد شدیم . مهندس ودیعتی توسعه و تعمیق سیستمهای مدیریتی را یکی از استراتژی های مهم شرکت دانست و نگاه شرکت را در این حوزه نه صرفاً کسب گواهینامه، بلکه اصلاح فرآیندها و ساختار ها و کمک به بهبود مصرف عنوان کرد و ادامه داد امیدواریم استقرار این سیستم کمک شایانی به بهبود و بهینه سازی مصرف انرژی در شرکت نماید.
  شرکت گاز استان کرمان موفق به اخذ گواهینامه استاندارد معیار مصرف انرژی گردید. مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر گفت : با تلاش و پیگیری شرکت گاز استان کرمان موفق به اخذ گواهینامه استاندارد معیار مصرف انرژی و استاندارد 500001 برای سال های 1395 و 1396 از سازمان ملی استاندارد شدیم . مهندس ودیعتی توسعه و تعمیق سیستمهای مدیریتی را یکی از استراتژی های مهم شرکت دانست و نگاه شرکت را در این حوزه نه صرفاً کسب گواهینامه، بلکه اصلاح فرآیندها و ساختار ها و کمک به بهبود مصرف عنوان کرد و ادامه داد امیدواریم استقرار این سیستم کمک شایانی به بهبود و بهینه سازی مصرف انرژی در شرکت نماید.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن تبریک اخذ این گواهینامه به کلیه پرسنل شرکت گاز استان کرمان گفت ، این گواهینامه آغازی بر فعالیت های گسترده تر در زمینه بهینه سازی مصارف حامل­های انرژی در سطح شرکت گاز به شمار می رود. گفتنی است فرآیند ممیزی صدور گواهینامه استاندارد ISO 500001   با حضور ممیزان شرکت DQS برگزار گردید.
دیدار مسئولین شرکت گاز استان کرمان با خانواده معظم شهداء و ایثارگران نیروی انتظامی
 • 1396/7/23 يكشنبه دیدار مسئولین شرکت گاز استان کرمان با خانواده معظم شهداء و ایثارگران نیروی انتظامی دیدار مسئولین شرکت گاز استان کرمان با خانواده معظم شهداء و ایثارگران نیروی انتظامی
  همزمان با هفته نیروی انتظامی، مسئولین شرکت گاز استان کرمان و نیروی انتظامی به پاس قدردانی و نکوداشت دلاور مردی های سبز پوشان ناجا، با خانواده های ایثارگران، شهداء و جانبازان نیروی انتظامی دیدار و ضمن گفتگو با این عزیزان از نزدیک با مسائل آنان آشنا و یاد و خاطره ی آنان را گرامی داشته و از آنان تجلیل شد.
   همزمان با هفته نیروی انتظامی، مسئولین شرکت گاز استان کرمان و نیروی انتظامی به پاس قدردانی و نکوداشت دلاور مردی های سبز پوشان ناجا، با خانواده های ایثارگران، شهداء و جانبازان نیروی انتظامی دیدار و ضمن گفتگو با این عزیزان از نزدیک با مسائل آنان آشنا و یاد و خاطره ی آنان را گرامی داشته و از آنان تجلیل شد.
  مهندس ودیعتی در خصوص مقام شامخ شهداء و تجلیل از خانواده والا مقام آنان گفت : امنیت و آسایش کشور را مرهون ایثار و از خود گذشتگی و رشادت های جوانانی هستیم که با نثار خون پاک خویش عزت و اقتدار مردم و نظام را تضمین کردند.ایشان همچنین یکی از محوری ترین برنامه های شرکت گاز را تقدیر و تجلیل از خانواده شهدا، ایثارگران، آزادگان، جانبازان و بسیجیان دانست و گفت : خانواده‏های شهدا، تا همیشۀ تاریخ مشعلداران راه اولیا، افتخار روشنایی طرق الی اللّه‏ را به عهده گرفته‏اند به طوری که نمونه بارز آن شهید مدافع حرم محسن حججی است.
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
 678 صنعت کوچک و بزرگ وابسته به گاز در استان کرمان مشغول فعالیت هستند
 • 1396/7/19 چهارشنبه 678 صنعت کوچک و بزرگ وابسته به گاز در استان کرمان مشغول فعالیت هستند 678 صنعت کوچک و بزرگ وابسته به گاز در استان کرمان مشغول فعالیت هستند
  مهندس محمد علی ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ، با اشاره به نقش موثر سوخت گاز طبیعی در کاهش آلودگی هوا، جلوگیری از قطع درختان و همچنین کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای، بر ضرورت توسعه گازرسانی و تامین گاز مورد نیاز صنایع استان تاکید کرد.
  مهندس محمد علی ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ، با اشاره به نقش موثر سوخت گاز طبیعی در کاهش آلودگی هوا، جلوگیری از قطع درختان و همچنین کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای، بر ضرورت توسعه گازرسانی و تامین گاز مورد نیاز صنایع استان تاکید کرد.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان همچنین به اهمیت توزیع گاز در کشور اشاره کرد و گفت: پیشانی کار ما توزیع و ارائه خدمات به هموطنان است، لذا باید ارتباط با مشترکین در سطح کلاس جهانی باشد و در همه بخش ها خدمات درجه یک به مشترکین ارائه دهیم.وی ادامه داد ، نیروگاه های تولید برق استان بیشترین سهم مصرف را به خود اختصاص می دهند و با بهره برداری از نیروگاه کهنوج و در مدار قرار گرفتن بخش گاز این نیروگاه بحمد ا... شاهد عدم قطع گاز در جنوب استان از سال گذشته بوده ایم . در حال حاضر 678 صنعت وابسته به گاز در این استان مشغول فعالیت می باشند که با توسعه گازرسانی در جنوب و شرق استان، این تعداد رشد چشمگیری را پیشرو دارد.
  مهندس ودیعتی افزود: با توجه به وجود ذخایر عظیم گازی در کشور لازم است تا با حذف تدریجی سوخت‌های فسیلی منابع گازی به عنوان سوخت غالب کارخانجات صنعتی ، خودرو ها و نیروگاه ها تبدیل شود .
   
                                                                روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
بيشتر
خدمات الکترونیک
نظر خواهي
نظر شما در خصوص نحوه ارائه خدمات شرکت گاز چیست؟
   
عالی
خوب
متوسط
ضعیف


تقويم
<>
شيدسچپج
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
اوقات شرعي

True
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان کرمان می باشد
مجری سایت : شرکت سیگما