تقويم
<>
شيدسچپج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
بيشتر
اوقات شرعي
True
سامانه پیامکی 1000341194 پل ارتباطاتی مشترکین با شرکت گاز استان کرمان
 • 1397/2/5 چهارشنبه سامانه پیامکی 1000341194 پل ارتباطاتی مشترکین با شرکت گاز استان کرمان سامانه پیامکی 1000341194 پل ارتباطاتی مشترکین با شرکت گاز استان کرمان
  سرپرست شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام افزایش درصد قبوض پرداختی گاز در سال گذشته در استان به صورت الکترونیکی و غیر حضوری گفت : خدمات بانکداری الکترونیکی روز به روز متنوع تر و گسترده تر می شوند که آگاهی و استفاده از امکانات و قابلیت های آن که هرکدام از دیدگاه کاربران واجد جذابیتها و ارزشهای خاص است ، امری ضروری و اجتناب ناپذیر است.خدمات بانکداری الکترونیک امروزه در اشکال گوناگون و به روشهای متعددی مانند اینترنت، ارایه انواع خدمات کارت و از طریق تلفن همراه ارایه می شود.
  سرپرست شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام افزایش درصد قبوض پرداختی گاز در سال گذشته در استان به صورت الکترونیکی و غیر حضوری گفت : خدمات بانکداری الکترونیکی روز به روز متنوع تر و گسترده تر      می شوند که آگاهی و استفاده از امکانات و قابلیت های آن که هرکدام از دیدگاه کاربران واجد جذابیتها و ارزشهای خاص است ، امری ضروری و اجتناب ناپذیر است.خدمات بانکداری الکترونیک امروزه در اشکال گوناگون و به روشهای متعددی مانند اینترنت، ارایه انواع خدمات کارت و از طریق تلفن همراه ارایه می شود.
  مهندس بیجامی گفت: مشترکین محترم شرکت گاز می توانند با ارسال عدد صفر به شماره 1000341194از لیست خدمات متنوع این شرکت اطلاع پیدا نمایند و قبوض گاز بها خود را نیز بصورت ماهانه دریافت نمایند . با توجه به عرصه دولت الکترونیک و تبلیغات سراسری انجام شده بایستی فرهنگ استفاده از مراجعه نکردن مردم به ادارات کاسته و با روش های الکترونیکی شامل ( ATM، پست ، پیامک ، اینترنت و اینترانت ) پرداخت انجام شود ضرورت ندارد که مشترکین وقت خود را درترافیک و یا صف طولانی شعب بانک ها صرف نمایند. بلکه درهر ساعت از شبانه روز، درمنزل، یا درمحل کار و درهر مکان دیگر حتی خارج از محل سکونت خود می توانند قبوض گاز  خود را پرداخت نموده و دیگر نگران تاخیر و دیرکرد درپرداخت آن نباشند.
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
دیدار سرپرست شرکت گاز استان کرمان و هیات رئیسه با مجمع نمایندگان استان کرمان
 • 1397/2/3 دوشنبه دیدار سرپرست شرکت گاز استان کرمان و هیات رئیسه با مجمع نمایندگان استان کرمان دیدار سرپرست شرکت گاز استان کرمان و هیات رئیسه با مجمع نمایندگان استان کرمان
  شرکت گاز استان کرمان در چند سال اخیر با گازرسانی به بسیاری از مناطق محروم در راستای توسعه عادلانه و متوازن استان گام برداشته که انجام این مهم در جهت اجرای مطالبه رهبری در سند چشم انداز 1404 است. نمایندگان مردم استان کرمان در مجلس شورای اسلامی با ابراز خرسندی از تلاش های وزارت نفت و شرکت ملی گاز ایران و استان کرمان برای گازرسانی به تمامی مناطق کشور از این وزارتخانه و شرکت ملی گاز ایران تقدیر کردند.
  شرکت گاز استان کرمان  در چند سال اخیر با گازرسانی به بسیاری از مناطق محروم در راستای توسعه عادلانه و متوازن استان گام برداشته که انجام این مهم در جهت اجرای مطالبه رهبری در سند چشم انداز 1404 است. نمایندگان مردم  استان کرمان در مجلس شورای اسلامی با ابراز خرسندی از تلاش های وزارت نفت و شرکت ملی گاز ایران و استان کرمان برای گازرسانی به تمامی مناطق کشور از این وزارتخانه و شرکت ملی گاز ایران تقدیر کردند.
  دکتر امیری رییس مجمع و نماینده مردم شهرستان های زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی در این دیدار گفت: حرکت جهادی برای گازرسانی به روستاهای استان کرمان صورت گرفته است و با مثبت ارزیابی کردن عملکرد دولت یازدهم و ودوازدهم در زمینه تحقق وعده های خود، توجه جدی به رفع محرومیت از روستاها داشته که نمونه بارز آن گازرسانی به آن ها است.
  همچنین دکتر امیری ادامه داد در دیدار اخیری که با وزیر نفت داشته اند، برنامه های اخیر گاز رسانی به استان کرمان بررسی شد و نظر آقای مهندس زنگنه وزیر نفت بر این بوده که با توجه به گازرسانی انجام شده در استان کرمان باید به گونه ای برنامه ریزی شود که پروژه ها هرچه سریعتر انجام و به اتمام برسد.
  دکتر کمالی پور نماینده مردم جیرفت و عنبر آباد نیز  با بیان اینکه یکی از مطالبات مردم در تمامی استان های کشور استفاده از سوخت پاک گاز است، افزود: در خصوص گازرسانی به روستاهای استان کرمان تاکنون پیگیری های بسیاری صورت گرفته و اقدامات صورت گرفته درخور تقدیر و تشکر است.
  وی با تاکید بر اینکه باید حرکت جهادی جهت گازرسانی به روستاهای کشور صورت بگیرد تا شاهد آثار آن باشیم، گفت: تاکنون اعتبارات خوبی در این زمینه اختصاص داده شده که باید از دولتمردان در خصوص توجه به این مهم تشکر کرد و امیدواریم در سالجاری نیز شاهد ادامه این روند باشیم.
  این نماینده مردم در مجلس ، با اشاره به بالا بودن سطح رضایتمندی روستاییان در خصوص تحقق مطالبه خود از دولت، افزود: گازرسانی به روستاها از جمله مطالبات جامه عمل پوشیده شده مردم است و از سرپرست و مجموعه شرکت گاز استان کرمان در پیشرو اهداف دولت و رضایتمندی مردم تشکر و قدردانی نمودند.
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
تقدیرو تشکر نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان از خدمت رسانی صادقانه شرکت ملی گاز ایران و گاز استان کرمان
 • 1397/1/26 يكشنبه تقدیرو تشکر نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان از خدمت رسانی صادقانه شرکت ملی گاز ایران و گاز استان کرمان تقدیرو تشکر نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان از خدمت رسانی صادقانه شرکت ملی گاز ایران و گاز استان کرمان
  محمد رضا بیجامی سرپرست شرکت گاز استان کرمان، معاونین و هیئت رئیسه شرکت گاز استان کرمان با نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان حجت الاسلام و المسلمین علیدادی دیدار و به ارائه گزارشی از روند گازرسانی به شهر ها و روستاها پرداخت و تصریح کرد :در حال حاضر ضریب نفوذ گاز طبیعی در استان کرمان بیش از 66 درصد می باشد و 580 هزار مشترک خانگی و تجاری در استان به شبکه سراسری گاز متصل می باشند. در سالهای آتی با تخصیص بودجه و همکاری مسولین محترم استان رشد چشمگیری را در گاز رسانی شاهد خواهیم بود و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد.
  محمد رضا بیجامی سرپرست شرکت گاز استان کرمان، معاونین و هیئت رئیسه شرکت گاز استان کرمان با نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان حجت الاسلام و المسلمین علیدادی دیدار و به ارائه گزارشی از روند گازرسانی به شهر ها و روستاها پرداخت و تصریح کرد :در حال حاضر ضریب نفوذ گاز طبیعی در استان کرمان بیش از 66 درصد می باشد و 580 هزار مشترک خانگی و تجاری در استان به شبکه سراسری گاز متصل می باشند. در سالهای آتی با تخصیص بودجه و همکاری مسولین محترم استان رشد چشمگیری را در گاز رسانی شاهد خواهیم بود و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد.
  مهندس بیجامی ادامه داد: شرکت گاز استان کرمان به حول و قوه الهی با همت و تلاش کارکنان خدمتگزار توانسته تاکنون 50 شهر و 934 روستا را گازدار و 6 شهر و 216 روستای دیگر را نیز در دست  اجرا  دارد و همچنین با تاکید بر اینکه زمستان سال گذشته شاهد هیچگونه قطع گاز و افت فشاری نبوده ایم از همه مردم فهیم دیار کریمان تشکر نمود.
  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان جناب حجت الاسلام و المسلمین علیدادی ضمن تبریک به مهندس بیجامی سرپرست جدید شرکت گاز استان کرمان گفت : مجموعه عملکرد شرکت ملی گاز ایران در کل کشور و نیز شرکت گاز استان کرمان قابل تحسین است، همه مردم سر سفره شرکت گاز نشسته اند و عضو این خانواده بزرگ می باشند.
  ایشان در ادامه افزودند : با بهره گیری از نیروهای مدیریتی و پیمانکاری بومی و مجرب بایستی بخش مشترکین صنعتی استان را در راستای بیانات مقام معظم رهبری حضرت آیت ا.. خامنه ای و توسعه و حمایت کالای ایرانی هرچه سریعتر به شبکه سراسری گاز متصل نماییم و چرخ های اقتصادی استان را به حرکت درآوریم و امیدواریم بیش از گذشتهاستفاده صحیح از این حامل انرژی مورد توجه قرار گیرد.
   
                                  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
پذیرش 40 هزار مشترک گاز طبیعی در استان کرمان
 • 1397/1/22 چهارشنبه پذیرش 40 هزار مشترک گاز طبیعی در استان کرمان پذیرش 40 هزار مشترک گاز طبیعی در استان کرمان
  سرپرست شرکت گاز استان کرمان گفت : پذیرش این تعداد مشترک با اجرای بیش از 1400 کیلومتر شبکه گذاری، خط تغذیه و خط انتقال همراه بوده است و هم اکنون 590 هزار مشترک در استان کرمان در بخش خانگی، روستایی و تجاری به شبکه سراسری گاز طبیعی متصل شده اند که از این تعداد، 480هزار مشترک در شهرها و 110 هزار مشترک در روستا ها مصرف کننده گاز طبیعی می باشند و برنامه ریزی جهت گاز رسانی به سایر شهرها و روستاهای استان نیز در مراحل مختلف طراحی، پیمان سپاری و اجرا می باشد .
  سرپرست شرکت گاز استان کرمان گفت :  پذیرش این تعداد مشترک با اجرای بیش از 1400 کیلومتر شبکه گذاری، خط تغذیه و خط انتقال همراه بوده است و هم اکنون  590 هزار مشترک در استان کرمان در بخش خانگی، روستایی و تجاری به شبکه سراسری گاز طبیعی متصل شده اند که از این تعداد، 480هزار مشترک در شهرها و 110 هزار مشترک در روستا ها مصرف کننده گاز طبیعی می باشند و برنامه ریزی جهت گاز رسانی به سایر شهرها و روستاهای استان نیز در مراحل مختلف طراحی، پیمان سپاری و اجرا می باشد .
  مهندس محمد رضا بیجامی در خصوص گازرسانی به روستاها نیز اظهار داشت: علاوه بر روستاهایی که هم اکنون به شبکه گاز متصلند، گازرسانی به بیش از  216 روستا در دست اجرا     می باشد و با مصوبات خوبی که توسط شرکت ملی گاز ایران انجام شده است بزودی گام های بلند دیگری در آبادانی این استان برداشته می شود.
  ایشان در خاتمه خاطر نشان کرد هم اکنون در استان تعداد 50 شهر و 934 روستا برخوردار از این نعمت الهی می باشند.
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
بهره مندی 984 شهر و روستای گاز دار در استان کرمان
 • 1397/1/19 يكشنبه بهره مندی 984 شهر و روستای گاز دار در استان کرمان بهره مندی 984 شهر و روستای گاز دار در استان کرمان
  سرپرست شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر افزود : تا کنون 50 شهر و 934روستا در سطح استان با تلاش مجموعه شرکت گاز و با بهره‌گیری از نیروهای توانمند و متخصص به شبکه گازرسانی کشور متصل شده اند و امید است با حمایت های شرکت ملی گاز ایران روند گازرسانی به شهر ها و روستاهای فاقد این نعمت الهی افزایش یابد تا در سال آتی تمام شهر ها و روستاهای استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار شوند.
  سرپرست شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر افزود :  تا کنون 50 شهر و  934روستا در سطح استان با تلاش مجموعه شرکت گاز و با بهره‌گیری از نیروهای توانمند و متخصص به شبکه گازرسانی کشور متصل شده اند و  امید است با حمایت های شرکت ملی گاز ایران روند گازرسانی به شهر ها و روستاهای فاقد این نعمت الهی افزایش یابد تا در سال آتی تمام شهر ها و روستاهای استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار شوند.
  مهندس بیجامی ادامه داد ، عملیات اجرایی تعداد  6 شهر و  216 روستا در حال حاضر در دست اقدام می باشد .
  مهندس بیجامی از همه مشترکان محترم تقاضا نمود صورتحساب گازبهای مصرفی خود را بصورت الکترونیکی و به موقع پرداخت نمایند تا این شرکت بتواند خدمات گازرسانی را به موقع ارائه و خللی در روند توسعه گازرسانی به دیگر مناطق بوجود نیاید.
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
بيشتر
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان کرمان می باشد
مجری سایت : شرکت سیگما