شنبه 4 خرداد 1398   09:12:43
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
طراحی سامانه ثبت آمار مصارف روزانه گاز برای اولین بار در کشور توسط شرکت گاز استان کرمان
 • 1398/2/30 دوشنبه طراحی سامانه ثبت آمار مصارف روزانه گاز برای اولین بار در کشور توسط شرکت گاز استان کرمان طراحی سامانه ثبت آمار مصارف روزانه گاز برای اولین بار در کشور توسط شرکت گاز استان کرمان
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان مهندس فلاح ضمن اعلام این خبر افزود: با توجه به اهمیت و فوریت ارسال به موقع مصارف روزانه نواحی به سامانه مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران، واحد فناوری اطلاعات این شرکت موفق به طراحی یک سامانه هوشمند جهت ثبت و ارسال اطلاعات در سامانه مذکور برای اولین بار در کشور شد.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان مهندس فلاح ضمن اعلام این خبر افزود: با توجه به اهمیت و فوریت ارسال به موقع مصارف روزانه نواحی به سامانه مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران، واحد فناوری اطلاعات این شرکت موفق به طراحی یک سامانه هوشمند جهت ثبت و ارسال اطلاعات در سامانه مذکور برای اولین بار در کشور شد.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ادامه داد، روند این سامانه بدین صورت است که با استفاده از هوش مصنوعی اطلاعات ثبت شده توسط کاربر بررسی و کنترل می گردد و از ثبت گزارشات و ارقام غیرمتعارف جلوگیری می نماید وبعد از جمع آوری اطلاعات با استفاده از یک ربات شبیه ساز اطلاعات ثبت شده به صورت خودکار در سامانه مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران ثبت می گردد.
   
  فلاح گفت: قبلا روند ثبت آمار بدین صورت بود که اطلاعات توسط کاربر بصورت تلفنی و طی چندین نوبت جمع آوری و سپس در سامانه ثبت می شد و این موضوع علاوه بر اینکه وقت بسیار زیادی از همکاران  را می گرفت امکان ثبت اشتباه اطلاعات نیز وجود داشت، که خوشبختانه طراحی این سامانه کار ثبت گزارشات را با سرعت و دقت بسیار بالایی انجام و راس ساعت مقرر نیز اطلاعات به آدرس پست الکترونیکی منطقه شش عملیات گازرسانی ارسال می گردد.
   
  مهندس فلاح در پایان ضمن اعلام حمایت همه جانبه شرکت گاز استان کرمان  از طرح ها و ایده های خلاقانه از تلاش و زحمات همکاران واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات تقدیر و تشکر نمودند.
   
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
   
   
   
نشر ده ها مقاله در کنفرانس های بین المللی و ملی توسط شرکت گاز استان کرمان
 • 1398/2/23 دوشنبه نشر ده ها مقاله در کنفرانس های بین المللی و ملی توسط شرکت گاز استان کرمان نشر ده ها مقاله در کنفرانس های بین المللی و ملی توسط شرکت گاز استان کرمان
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان در اولین کنفرانس ملی کسب و کارهای نوین و هوشمند داده کاوی و پردازش تصاویر مقاله با عنوان پیش بینی مصرف گاز طبیعی مشترکین خانگی با استفاده از روال های داده کاوی مطالعه موردی: شرکت گاز استان کرمان از طرف کمیته داوران بعنوان مقاله برتر انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفت.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان در اولین کنفرانس ملی کسب و کارهای نوین و هوشمند داده کاوی و پردازش تصاویر مقاله با عنوان "پیش بینی مصرف گاز طبیعی مشترکین خانگی با استفاده از روال های داده کاوی" مطالعه موردی: شرکت گاز استان کرمان از طرف کمیته داوران بعنوان مقاله برتر انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفت.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر گفت  این تحقیق به­ منظور پیش­بینی مصرف ماهیانه گاز طبیعی مشترکین خانگی انجام شده و سوابق مصرف مشترکین استان کرمان طی سال­های گذشته مورد استفاده قرار گرفته است، از آنجا که بخش عمده مشترکین، خانگی می­باشند و با توجه به توسعه گازرسانی در این استان، تعداد مشترکین، در حال افزایش می­باشد.
  فلاح ادامه داد یکی از فعالیت­هایی که به مشترکین انجام می­شود، فرآیند قرائت کنتور ، جهت صدور صورتحساب گاز می­باشد؛ که هر 45 یا 60 روز یک­بار انجام می­شود و انجام این فرآیند، علی­الخصوص در بخش خانگی، نیازمند صرف هزینه و زمان زیادی است. در صورت پیش­بینی مصرف گاز مشترکین، به طور قابل ملاحظه­ای در این هزینه و زمان صرفه­جویی خواهد شد.
  وی تصریح نمود در این تحقیق، از شبکه عصبی، درخت تصمیم و رگرسیون برای مدل­سازی استفاده شده و مدل­سازی به دو روش انجام شده؛ که در اولی، پیش­بینی مصرف با استفاده از خصوصیات مشترک و در دومی، پیش­بینی مصرف با استفاده از سری زمانی مصرف صورت گرفته است؛ سپس نتایج مدل­های مختلف با یکدیگر مقایسه شده و مشخص گردیده در هر دو روش، میزان دقت درخت تصمیم بیشتر از دو مدل دیگر است.
  مهندس فلاح به دیگر مقالات منتشر شده شرکت گاز استان کرمان در همایش های بین المللی اشاره و افزودند: مقاله با عنوان "ارزیابی اثرات زلزله بر روی ایستگاه های تقلیل فشار CGS و  TBS با استفاده از آنالیز محدود با همکاری دانشگاه علم و صنعت ایران، در همایش بین المللی سالانه افق های نوین در مهندسی برق ،کامپیوتر و مکانیک ارائه شده و موفق به کسب گواهی از مرکز بین المللی کنفرانس ها و سمینارهای توسعه پایدار علوم جهان اسلام (موسسه (ICSD شده است.
  ایشان ادامه داد با توجه به زلزله خیز بودن استان کرمان بررسی تاثیر زلزله بر روی تجهیزات گازرسانی و مقاوم سازی جز الویت های پژوهشی شرکت گاز استان کرمان قرار گرفته است. در این مقاله رفتار ایستگاههای گاز CGS و TBS در برابر زمین لرزه با استفاده از کد المان محدود تجاری ABAQUS شبیه سازی شده و مورد بررسی قرار گرفته و نویسنده راه حل های ساده و موثری برای افزایش استحکام و مقاوم سازی ایستگاه ها پیشنهاد داده که در سال جاری در دو ایستگاه در شهر کرمان اجرا شده اند.
  وی افزود از طرف شرکت گاز استان کرمان دو مقاله دیگر با عناوین " مقایسه سیستم های Offline Micropayment " و مقاله "تشخیص عیوب تصاویر دیجیتال رادیوگرافی خطوط انتقال گاز با تکنیک های پردازش تصاویر و الگوریتم های فرا ابتکاری" نیز در اولین  کنفرانس ملی کسب و کارهای نوین و هوشمند داده کاوی و پردازش تصاویر پذیرفته و ارائه شده است.
  مهندس فلاح در خاتمه ضمن تشکر از فعالیت های امور پژوهش شرکت گاز استان کرمان اظهار داشتند تمام سعی و تلاش مابر آن است که بتوانیم با حمایت از نخبگان علمی تعامل خوب و سازنده ای از طرف این شرکت با حوزه های علمی و دانشگاهی برقرار نماییم.
                                                                                                                                روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
   
   
   
برگزاری دومین جلسه هیات مدیره شرکت گاز استان کرمان در سال 1398
 • 1398/2/23 دوشنبه برگزاری دومین جلسه هیات مدیره شرکت گاز استان کرمان در سال 1398 برگزاری دومین جلسه هیات مدیره شرکت گاز استان کرمان در سال 1398
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان دومین جلسه هیات مدیره شرکت گاز استان کرمان در سال 98 با حضور مهندس عزت الله زمانی نژاد رییس هیات مدیره، مهندس فلاح مدیر عامل و اعضای هیات مدیره در محل ناحیه رفسنجان برگزار گردید. مهندس فلاح در ابتدای سخنان خود با تبریک اعیاد شعبانیه وآغاز حلول ماه مبارک رمضان ضمن خوش آمد گویی به آقای زمانی نژاد و ابراز خرسندی از انتخاب مجددایشان از طرف مجمع به عنوان رییس هیئت مدیره شرکت گاز استان کرمان با ارائه گزارشی به تشریح عملکرد شرکت گاز استان در سال 97 پرداخت.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان دومین  جلسه هیات مدیره شرکت گاز استان کرمان در سال 98 با حضور مهندس عزت الله زمانی نژاد رییس هیات مدیره، مهندس فلاح مدیر عامل و اعضای هیات مدیره در محل ناحیه رفسنجان برگزار گردید.
  مهندس فلاح در ابتدای سخنان خود با تبریک اعیاد شعبانیه وآغاز حلول ماه مبارک رمضان ضمن خوش آمد گویی به آقای زمانی نژاد و ابراز خرسندی از انتخاب مجددایشان از طرف مجمع به عنوان رییس هیئت مدیره شرکت گاز استان کرمان با ارائه گزارشی به تشریح عملکرد شرکت گاز استان در سال 97 پرداخت.
  ایشان ادامه داد سال گذشته به رغم افزایش نرخ ارز، مشکلات اقتصادی و به تبع آن افزایش بی سابقه قیمت بعضی از اقلام، خوشبختانه مجموعه شرکت گاز استان کرمان توانست به فضل الهی و تلاش و همت تمامی همکاران و پیمانکاران مجرب از  این بحران با سربلندی عبور نماید و افتخارات بزرگی در کارنامه عملکردی خود به ثبت رساند.
  وی تصریح نمود: سال 97 با اجرای 1412 کیلومتر خط انتقال، تغذیه و شبکه، رکورد بی سابقه ای در راستای اجرای پروژه ها از زمان تاسیس شرکت تا پایان سال 96 رقم زده شد. خوشبختانه مجموعه شرکت گاز استان توانست به تمامی تعهدات خود به شرکت ملی گاز ایران و در بسیاری از موارد فراتر از تعهدات خود عمل نماید و با گازرسانی به 4 شهر و 280روستادرصد تحت پوشش خانوار شهری از85به 93درصد و همچنین درصد خانوار تحت پوشش خانوار روستایی از 39 به 44 درصد ارتقاء دهد. که حاصل تمامی این تلاش های ارزنده اخذ 38000مشترک جدید در سال  97بوده است.
  مهندس فلاح به دیگر دستاوردهای ارزنده شرکت گاز کرمان در سال 97 از جمله گازدارشدن شهرهای جیرفت، فهرج ،نرماشیر و 78روستای تابعه که با اعتباری بالغ بر 500میلیارد تومان و با حضور معاون اول رییس جمهور جناب آقای دکترجهانگیری وزیر نفت جناب آقای زنگنه، مدیران و مسئولین شرکت ملی گاز ایران به بهره برداری رسید اشاره و افزودند در زمینه تعالی سازمانی نیز سال 97 سال پربار و خوبی برای شرکت گاز استان بود دریافت تقدیرنامه دو ستاره تعالی سازمانی جایزه سرآمدی شرکت ملی گاز ایران، دریافت گواهینامه رسیدگی به شکایات مشتریان (ISO10002:2018 )، و میزان رضایتمندی ذینفعان(iso10004:2018)گواه بر عملکرد خوب و مثبت تمامی کارکنان و سندی بر تعهد مشتری مداری و پایبندی این شرکت در ارائه اهداف تعیین شده می باشد.              
  جناب مهندس زمانی نژاد نیز ضمن تبریک به اعضا جدید هیات مدیره وابرازخوشحالی از حضور مجدد خود در مجموعه شرکت گاز کرمان ضمن اشاره به تعهدات شرکت گاز کرمان در سال 1398 به شرکت ملی گاز ایران ابراز امیدواری نمودند سال 98 نیز همانند سال گذشته در جذب بودجه و به ثمر رساندن پروژه های با قیمانده مجموعه شرکت گاز استان کرمان موفق عمل نماید.
  در ادامه جلسه تصمیمات مهمی در خصوص شروع به کار پروژه های جدید در سال 98 پروژه های در حال اجرا، مناقصات در پیش رو و برنامه های آتی شرکت گرفته شد.
   
                                                                                                                                روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
اقدامات موثرشرکت گاز استان کرمان در حادثه سیل اخیر
 • 1398/2/23 دوشنبه اقدامات موثرشرکت گاز استان کرمان در حادثه سیل اخیر اقدامات موثرشرکت گاز استان کرمان در حادثه سیل اخیر
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان ، همزمان با اعلام کمیته بحران استان مبنی بر شروع بارش های سیل آسا و احتمال افزایش آبگرفتگی معابر و طغیان رودخانه ها، ستاد بحران شرکت گاز استان کرمان قبل از آغاز بارندگی در استان تشکیل و خوشبختانه با تلاش پرسنل و برنامه ریزی لازم و تمهیدات موثر، جریان گاز هیچ یک از شهر ها و روستاهای استان قطع نگردید.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان ، همزمان با اعلام کمیته بحران استان مبنی بر شروع بارش های سیل آسا و احتمال افزایش آبگرفتگی معابر  و طغیان رودخانه ها، ستاد بحران شرکت گاز استان کرمان قبل از آغاز بارندگی در استان تشکیل و خوشبختانه با تلاش پرسنل و برنامه ریزی لازم و تمهیدات موثر، جریان گاز هیچ یک از شهر ها و روستاهای استان قطع نگردید.
  مهندس منوچهر فلاح مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان از تشکیل گروه های عملیاتی و واکنش سریع قبل از شروع بارندگی ها در استان برای نواحی کهنوج، جیرفت، بم ، بافت و بردسیر خبر داد و افزودند همزمان با آغاز بارندگی ها  در سطح استان سریعا کمیته بحران تشکیل و تمامی واحدهای امداد ، تعمیرات ، مخابرات ، ایمنی ، HSE ، نشت یابی ، حمل و نقل و مسئولین ستاد با استقرار خود در سطح شهر، تمامی خطوط انتقال ،تغذیه ، شبکه تاسیسات گازرسانی و ایستگاهها را بازدید و با
   برنامه ریزی ، هماهنگی واحد ها وتمهیدات لازم جریان گاز مشترکین محترم استمرار یافته و گزارشی مبنی بر  قطع گاز در استان را شاهد نبودیم.
  وی یکی از اقدامات موثر شرکت گاز استان در حادثه سیل اخیر را استفاده از امکانات ، تجهیزات و توانایی های بخش خصوصی(پیمانکاران اجرایی معاونت مهندسی و بهره برداری ) دانست و ادامه داد چند روز قبل از آغاز بارش ها در استان اقدامات لازم در خصوص استفاده از تجهیزات بخش خصوصی وشرکتی جهت کمک به دیگر نهاد های استان اعم از شهرداری ها، بخشداری ها ، فرمانداری ها و حفاظت از تاسیسات گازرسانی  صورت پذیرفت .
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در ادامه یادآور شد : مهم ترین وظیفه مجموعه گاز استان حفظ استمرار جریان گاز ، حفظ  ایمنی و عملکرد تاسیسات و ایستگاهها در شرایط بحرانی است و بایستی تمامی مسئولین عملیاتی در روزهای حساس تلاش کرده و رفاه و آسایش مردم را سرلوحه کار خود قرار داده و کارها را برای رضایت خداوند و رفاه و آسایش مردم انجام دهند.
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
آغاز عملیات اجرائی گاز رسانی به شهر ریگان و روستاهای حومه
 • 1398/1/25 يكشنبه آغاز عملیات اجرائی گاز رسانی به شهر ریگان و روستاهای حومه آغاز عملیات اجرائی گاز رسانی به شهر ریگان و روستاهای حومه
  آغاز عملیات اجرائی گاز رسانی به شهر ریگان و روستاهای حومه به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان عملیات اجرایی گازرسانی به شهر ریگان و پنج روستا (جهان آباد ،حیدر آباد، میرآباد،بمبویان و شریک آباد) با حضور استاندار محترم آقای دکتر فدایی، نماینده محترم مردم بم، ریگان، فهرج و نرماشیر در مجلس شورای اسلامی جناب آقای مهندس نیکزادی و امام جمعه شهر ریگان در نخستین روزهای سال 1398آغازگردید.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان عملیات اجرایی گازرسانی به شهر ریگان و پنج روستا (جهان آباد ،حیدر آباد، میرآباد،بمبویان و شریک آباد) با حضور استاندار محترم آقای دکتر فدایی، نماینده محترم مردم بم، ریگان، فهرج و نرماشیر در مجلس شورای اسلامی جناب آقای مهندس نیکزادی و امام جمعه شهر ریگان در نخستین روزهای سال 1398آغازگردید.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان درخصوص مشخصات این پروژه ها گفت: اجرای عملیات گازرسانی به شهر ریگان و روستاهای حومه شامل 16کیلومتر خط تغذیه و 129 کیلومتر شبکه پلی اتیلن و نصب بیش از 5 هزار انشعاب بوده  که با انجام آن بحول و قوه الهی 6560 خانوار شامل (4828 خانوار شهری و 1732 خانوار روستایی) از نعمت گاز طبیعی بهره مند خواهند شد.
   فلاح ادامه داد: تاکنون از مجموع 71 شهر استان 53 شهر گازدار گردیده است و از 18 شهر باقیمانده 16 شهر دردست اجرا می باشد که از این تعداد 6 شهر نظام شهر،قلعه گنج، مردهک، دوساری ،گنبکی ، منوجان و ریگان که در پایان سال 97 انتخاب پیمانکار گردیده و در دست اجرا قرار گرفته اند. و
   ان شاالله دو شهر با قیمانده  نودژ و جبالبارز نیز در سال 98 انتخاب پیمانکار می گردند.
  وی افزود با گازدار شدن 4 شهر و 280 روستا در سال 97 ، ( به عبارتی در هر روز کاری سال 97 یک روستا و در هر فصل یک شهر گازدار گردیده است) درصد بهره مندی کل خانوار استان به 73درصد رسیده است . و امیدواریم در سال 98 با گازدار نمودن 9شهر ( ارزوئیه، هنزاء، اندوهجرد، شهداد، زهکلوت، عنبرآباد، بلوک، درب بهشت و منوجان) درصد بهره مندی خانوار کل استان از نعمت گاز طبیعی به 77% ارتقاء یابد. همچنین در سال 97 با وجود مشکلات اقتصادی جاری کشور میزان 1390 کیلومتر شبکه و خط تغذیه در سطح استان اجرا شده که در عملکرد سالانه از زمان تاسیس این شرکت تا پایان سال 97 این آمار بی سابقه بوده است.
  فلاح در خاتمه افزود چشم انداز استراتژیک شرکت گاز استان کرمان توسعه عملکرد و دستیابی به 98 درصد پوشش گازرسانی در مناطق واجد شرایط تا سال 1404 می باشد که امیدواریم با تلاش و همت کارکنان ، مشاوران و پیمانکاران شرکت گاز استان پروژه های گازرسانی به شهرها و روستاها بر اساس برنامه زمانبندی انجام و به اتمام برسد.
                                                                                                                  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
پیام تبریک سال نو ، از طرف مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان
تقدیر و تشکر نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از عملکرد مطلوب گازرسانی در استان کرمان
 • 1397/12/28 سه‌شنبه تقدیر و تشکر نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از عملکرد مطلوب گازرسانی در استان کرمان تقدیر و تشکر نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از عملکرد مطلوب گازرسانی در استان کرمان
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان افتتاحیه گازرسانی به مجموعه روستاهای پای سیب از توابع چترود و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به محور صنعتی روستای بی بی حیات از توابع شهرستان کرمان با حضور دکتر پور ابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی و محمدصادق بصیری معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان برگزار گردید.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان افتتاحیه گازرسانی به مجموعه روستاهای پای سیب از توابع چترود و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به محور صنعتی روستای بی بی حیات از توابع شهرستان کرمان با حضور دکتر پور ابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی و  محمدصادق بصیری معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان برگزار گردید.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر افزود گازرسانی به مجموعه روستاهای پای سیب چترود که شامل روستاهای (بندر- پای سیب همقاوند- ده زرگر) می باشد با اعتباری بالغ بر 15000میلیون ریال انجام و تعداد 125 خانوار از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند و همچنین همزمان با افتتاح پروژه مذکور عملیات اجرایی پروژه گازرسانی به روستای بی بی حیات و کلیه صنایع موجود در این محور  با هزینه ای بالغ بر 122000میلیون ریال و در قالب 70کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع آغاز گردید.
  وی افزود در سال جاری  تا پایان نیمه نخست اسفندماه 17کیلومتر خط انتقال و 1320کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع در استان اجرا شده و چهارشهر(هجدک،جیرفت،فهرج ،نرماشیر ) و 280 روستای تابعه، دو جایگاه CNGو دو شهرک صنعتی گازدار شده است که ثمره این تلاش ارزنده گازدار شدن 37000مشترک در سطح استان کرمان می باشد.
  ایشان تصریح نمودند تاکنون از مجموع 71 شهر استان 53 شهر گازدار گردیده است و از 18 شهر باقیمانده 16 شهر دردست اجرابوده که 7شهر آن (از جمله شهرهای نظام شهر،قلعه گنج، مردهک، دوساری ،گنبکی ، منوجان و ریگان ) اخیراً انتخاب پیمانکار گردیده اند و انشاالله دو شهر نودژ و جبالبارز اوایل سال 98 انتخاب پیمانکار می گردند.
  فلاح ادامه داد  تاکنون با اجرای بیش از 1950 کیلومتر خط انتقال فولادی،15900کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع و نصب 387000 انشعاب در سطح استان 619000 مشترک خانگی وتجاری، 772 مشترک صنعتی و 77 جایگاه CNG از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند.
  ایشان درصد خانوار بهره مند از نعمت گاز طبیعی در استان را 73% اعلام و ابراز امیدواری نمودبا تلاش و همت کارکنان ، مشاوران و پیمانکاران شرکت گاز استان پروژه های گازرسانی به شهرها و روستاها بر اساس برنامه زمانبندی انجام و به اتمام برسد و با گاز رسانی به شهرها ، روستاها و صنایع استان شاهد رونق اقتصادی بیش تر در پهناورترین استان کشور باشیم.
  دکتر پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد مطلوب شرکت گاز استان کرمان در زمینه گازرسانی به شهرها و روستاهای استان گازرسانی به روستاهای سردسیر استان را به این دلیل که هدف گردشگری بوده بسیار مهم توصیف نمود و اعلام داشتند با بهره مندی روستاهای سردسیر منطقه از نعمت گاز طبیعی میتوان گردشگری و جذب توریست  در این مناطق بسیار موفق عمل نماید. 
                                                                                                                               روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
هر روز کاری در سال 97 یک روستا در استان کرمان از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده است
 • 1397/12/26 يكشنبه هر روز کاری در سال 97 یک روستا در استان کرمان از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده است هر روز کاری در سال 97 یک روستا در استان کرمان از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده است
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان مهندس فلاح در جلسه شورای اداری ضمن اعلام خبر گازدار شدن 280روستا در استان کرمان به تشریح عملکرد بسیار خوب و پربار شرکت گاز استان در سال 97 پرداختند . مدیر عامل شرکت گاز در ابتدای جلسه به دستاوردهای ارزنده شرکت گاز کرمان در سال 97 از جمله گازدارشدن 4شهرجیرفت، فهرج ،نرماشیر،هجدک و 280روستای استان اشاره و افزودند در سال 97 شرکت گاز استان توانست با تلاش و همکاری مهندسین مشاورین و عزم راسخ تمامی کارکنان اقدامی بی سابقه در مجموعه شرکت گاز استان کرمان را به ثمر رساند که گازدار شدن یک روستا در هر روز کاری و در مجموع 280روستا و 4شهر در سال 97 از جمله آن ها می باشد.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان مهندس فلاح در جلسه شورای اداری ضمن اعلام خبر گازدار شدن 280روستا در استان کرمان به تشریح عملکرد بسیار خوب و پربار شرکت گاز استان در  سال 97 پرداختند .
  مدیر عامل شرکت گاز در ابتدای جلسه  به دستاوردهای ارزنده شرکت گاز کرمان در سال 97 از جمله گازدارشدن 4شهرجیرفت، فهرج ،نرماشیر،هجدک و 280روستای استان اشاره و افزودند در سال 97 شرکت گاز استان توانست با تلاش و همکاری مهندسین مشاورین و عزم راسخ تمامی کارکنان اقدامی بی سابقه در مجموعه شرکت گاز استان کرمان را به ثمر رساند که گازدار شدن یک روستا در هر روز کاری و در مجموع 280روستا و 4شهر در سال 97 از جمله آن ها می باشد.
  وی افزود در سال جاری 17کیلومتر خط انتقال و 1330کیلومتر خط تغذیه و شبکه در استان اجرا شده و  چهارشهر(هجدک،جیرفت،فهرج ،نرماشیر ) 280 روستا، دو جایگاه CNGو دو شهرک صنعتی گازدار شده است که ثمره این تلاش ارزنده گازدار شدن 36000مشترک در سطح استان کرمان می باشد.
  ایشان تصریح نمود در زمینه تعالی سازمانی سال 97 سال پربار و خوبی برای شرکت گاز استان بود دریافت تقدیرنامه دو ستاره تعالی سازمانی جایزه سرآمدی شرکت ملی گاز ایران، دریافت گواهینامه رسیدگی به شکایات مشتریان (ISO10002:2018 )، و میزان رضایتمندی ذینفعان(iso10004:2018)  گواه بر عملکرد خوب و مثبت واحد روابط عمومی و سندی بر تعهد مشتری مداری و پایبندی این شرکت در ارائه اهداف تعین شده می باشد.
  فلاح ضمن تبریک به کارمندان نمونه انتخاب شده جناب آقای عارف عراقی و سرکار خانم ها مهدیه محمدی زاده و سمانه شکری زاده افزود: خدمت صادقانه و تلاش در جهت رسیدن به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی در جهت شکوفایی صنعت نفت وظیفه هر کارمند این مجموعه است .و از خداوند سبحان توفقیق توام با سلامتی و موفقیت را برای تمامی کارکنان زحمتکش ، فداکار ، مومن و تلاشکر شرکت ملی گاز ایران را خواستارم .
  مدیرعامل شرکت گاز استان در خاتمه افزود استمرار گازرسانی به مناطق محروم و جنوبی  استان از اولویت  های اصلی  شرکت گاز استان می باشد امید می رود با گاز دار شدن شهرهای جنوبی استان گام بلند دیگری در جهت آبادانی مناطق محروم ، روستاهای جنوبی استان و کمک به صنایع تولیدی،صنعتی، کشاورزی و اشتغال این مناطق برداشته شود.
                                                                                                                                                               روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
   
   
گرامیداشت روز درختکاری در شرکت گاز استان کرمان
 • 1397/12/18 شنبه گرامیداشت روز درختکاری در شرکت گاز استان کرمان گرامیداشت روز درختکاری در شرکت گاز استان کرمان
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، در آستانه رسیدن بهار طبیعت و بمناسبت 15 اسفند ماه روز درختکاری، مهندس فلاح مدیر عامل ، معاونین، روسا وجمعی از کارکنان شرکت، با کاشت چندین اصله نهال درخت، این روز را گرامی داشتند. این مراسم با هدف ترویج فرهنگ حفاظت از منابع طبیعی به عنوان سرمایه های ارزشمند ملی و ترغیب کارکنان شرکت به کاشت نهال و احترام به طبیعت در محل انبار کالای شرکت برگزار شد.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، در آستانه رسیدن بهار طبیعت و بمناسبت 15 اسفند ماه روز درختکاری، مهندس فلاح مدیر عامل ، معاونین، روسا وجمعی از کارکنان شرکت، با کاشت چندین اصله نهال درخت، این روز را گرامی داشتند.
  این مراسم با هدف ترویج فرهنگ حفاظت از منابع طبیعی به عنوان سرمایه های ارزشمند ملی و ترغیب کارکنان شرکت به کاشت نهال و احترام به طبیعت در محل انبار کالای شرکت  برگزار شد.
  مهندس فلاح ضمن ایراد سخنانی در این مراسم توجه ویژه به فضای سبز و کاشت و نگهداشت درختان در فضاهای مربوط به صنعت گاز را بسیار لازم دانست و آن را مکمل نقشی اعلام نمود که امروزه گاز طبیعی به عنوان یک انرژی پاک در جامعه ایفا می کند.
  ایشان  ضمن اشاره به مجموعه فعالیت های شرکت گاز استان کرمان در راستای حفظ و حراست از فضای سبز و طبیعت افزود : توسعه فضاهای سبز و درختکاری جزء اهداف برنامه ریزی شده امور HSE   می باشد و امیدواریم این سنت و فرهنگ پسندیده درختکاری تبدیل به عادتی همیشگی شود تا بتوان با بهره گیری از این فرهنگ حسنه بسیاری از معضلات زیست محیطی را برطرف کرد.
   مهندس فلاح در خاتمه بیان کرد: فرهنگ درختکاری هر سال نسبت به سال گذشته از اهمیت بیشتری برخوردار بوده و بیش از پیش مورد توجه قرار می گیرد ، بنابراین لازم است ضمن افزایش این فرهنگ حسنه در بین تمامی اقشار جامعه با کاشت نهال وصیانت از جنگلها و عدم برداشتهای نادرست این موهبت طبیعی را برای نسلهای آینده نیز حفظ نمائیم.                                                                                                     
                                                                                             روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
اجرای طرح صدور آنی قبض گاز
 • 1397/12/11 شنبه اجرای طرح صدور آنی قبض گاز اجرای طرح صدور آنی قبض گاز
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان مهندس فلاح ضمن اعلام این خبر گفت: اجرای طرح صدور آنی قبوض گاز هم اکنون به صورت آزمایشی در شهر راین با 3400 مشترک در سطح مشترکین جزء در حال انجام است و درصورت دریافت نتایج مطلوب و فراهم آمدن زیرساخت مناسب در تمام شهرهای استان به اجرا درمی آید.
   
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان مهندس فلاح ضمن اعلام این خبر گفت:  اجرای طرح صدور آنی قبوض گاز هم اکنون به صورت آزمایشی در شهر راین با 3400 مشترک در سطح مشترکین جزء در حال انجام است و درصورت دریافت نتایج مطلوب و فراهم آمدن زیرساخت مناسب در تمام شهرهای استان به اجرا درمی آید.
  مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان قرائت و توزیع صورت حساب به روش قبل را  هزینه بر و زمان بر  دانست  و گفت: در این روش کنتورخوان بعد از قرائت کنتور، اطلاعات را ثبت و پس از پردازش اطلاعات در سامانه صورتحساب، قبض همان لحظه صادر و تحویل مشترک می گردد.
  ایشان به مزایای صدور آنی قبض اشاره و افزودند قرائت سریع و دقیق کنتور، نظارت بر صحت ارقام درج شده در قبض توسط مشترک،از بین رفتن زمان قرائت و تحویل قبوض، کنترل و نظارت دقیق‌تر بر عملیات کنتورخوانی با استفاده از سامانهGPS ، کاهش خطاهای انسانی قرائت و اطمینان از عدم توزیع دیر هنگام قبوض را از جمله مزایا و ویژگی های بارز اجرای این طرح عنوان کرد.
  فلاح در بخشی از سخنان خود به خدمات مطلوب سامانه پیامکی شرکت گاز استان به شماره 1000341194 اشاره و گفت: مشترکین محترم می توانند تا اجرایی شدن کامل طرح صدور آنی قبوض در کل استان با اضافه نمودن عدد10 به اول شماره اشتراک خود بدون هیچ فاصله ای و ارسال به شماره 1000341194 قبض گاز خود را بصورت پیامکی دریافت نمایند.
  مهندس فلاح خدمات الکترونیکی شرکت گاز استان در سال های اخیر را  ارزنده دانست و افزود تمامی ذینفعان استان می توانند انتقاد، شکایت و پیشنهادات خود در سامانه پیامکی شرکت و یا سامانه مدیریت ارتباط بامشتریان (CRM ) به آدرس http://www.nigc-kerman.ir و بدون مراجعه حضوری ثبت و با دریافت کد رهگیری ارسالی به آنان تاحصول نهایی نتیجه، پیگیری نمایند.
  وی درخاتمه به تلاش کارکنان شرکت گاز استان در جهت رضایتمندی تمام ذینفعان اشاره و تصریح کرد: امیدواریم با برنامه ریزی های صورت گرفته بتوانیم با ارائه خدمات مطلوب الکترونیکی شاهد صرفه جویی در وقت و هزینه مجموعه شرکت ملی گاز ایران و تمامی ذینفعان محترم استان کرمان باشیم.
                                                                                                                     روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
   
برگزاری نهمین جلسه هیات مدیره شرکت گاز استان کرمان در سال 1397
 • 1397/12/8 چهارشنبه برگزاری نهمین جلسه هیات مدیره شرکت گاز استان کرمان در سال 1397 برگزاری نهمین جلسه هیات مدیره شرکت گاز استان کرمان در سال 1397
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان در نهمین جلسه هیات مدیره شرکت گاز استان کرمان در سال 97 که با حضور آقای عزت الله زمانی نژاد رییس هیات مدیره، مهندس فلاح مدیر عامل و اعضای هیات مدیره برگزار گردید، مهندس فلاح با ارائه گزارشی به تشریح عملکرد و پروژه های گاز استان در سال 97 پرداختند .
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان در نهمین جلسه هیات مدیره شرکت گاز استان کرمان در سال 97 که با حضور آقای عزت الله زمانی نژاد رییس هیات مدیره، مهندس فلاح مدیر عامل و اعضای هیات مدیره برگزار گردید، مهندس فلاح با ارائه گزارشی به تشریح عملکرد و پروژه های گاز استان در سال 97 پرداختند .
  مهندس فلاح به دستاوردهای ارزنده شرکت گاز کرمان در سال 97 از جمله گازدارشدن شهرهای جیرفت، فهرج ،نرماشیر و 78روستای تابعه که با اعتباری بالغ بر 500میلیارد تومان و با حضور معاون اول رییس جمهور جناب آقای دکترجهانگیری وزیر نفت جناب آقای زنگنه، مدیران و مسئولین شرکت ملی گاز ایران به بهره برداری رسید اشاره و افزودند در دهه فجر امسال نیز 36 روستا و یک جایگاه CNG با اعتباری بالغ بر 40میلیارد تومان  از نعمت گاز طبیعی بهره مند و همچنین عملیات اجرایی گازرسانی به 8 شهر 107 روستا و 4 محورصنعتی با اعتباری بالغ بر 320میلیارد تومان آغاز گردید.
   وی افزود خوشبختانه سال 97 با تلاش کارکنان، همدلی مجموعه شرکت ملی گاز و پشتیبانی رییس هیئت مدیره سال خوب و پرباری به جهت خدمت رسانی به مردم استان خصوصاً مردم خونگرم و شریف جنوب و جنوب شرق استان بود .
  فلاح  تصریح نمود در زمینه تعالی سازمانی سال 97 سال پربار و خوبی برای شرکت گاز استان بود دریافت تقدیرنامه دو ستاره تعالی سازمانی جایزه سرآمدی شرکت ملی گاز ایران، دریافت گواهینامه رسیدگی به شکایات مشتریان (ISO10002:2018 )، و میزان رضایتمندی ذینفعان(iso10004:2018)  گواه بر عملکرد خوب و مثبت تمامی کارکنان و سندی بر تعهد مشتری مداری و پایبندی این شرکت در ارائه اهداف تعین شده می باشد.
  مهندس فلاح جذب نقدینگی و دریافت تسهیلات را در این سال خوب توصیف کرد و ابراز امیدواری نمود سال آینده پویاتر از امسال برای مجموعه شرکت گاز استان در راستای خدمت رسانی به مردم شریف استان باشد.
  مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان آماری کلی از گازرسانی به شهرها و روستاهای استان در سال97 ارائه و افزودند امسال چهارشهر(هجدک،جیرفت،فهرج ،نرماشیر ) 197 روستا، دو جایگاه CNGو دو شهرک صنعتی گازدار شده است و امیدواریم با حمایت های شرکت ملی گاز ایران و تلاش و عزم جدی کارکنان ،گازرسانی به مابقی شهرها و روستاهای استان در سال های آتی با سرعت بیش تری ادامه یابد.                     
  جناب آقای زمانی نژاد ضمن تشکر از برگزاری باشکوه مراسم افتتاحیه گازرسانی به سه شهر جیرفت، فهرج و نرماشیر پیشرفت استان در زمینه گازرسانی به شهرها و روستاها در امسال را بسیار خوب ارزیابی نمود. و از عزم جدی شرکت گاز استان در راستای تحقق چشم انداز تعریف شده و گازرسانی به مناطق محروم و جنوبی استان تشکر نمودند.
  در ادامه جلسه  تصمیمات مهمی در خصوص شروع به کار پروژه های جدید و گازرسانی به( فاز سوم شهر جیرفت، ریگان و روستاهای تابعه،روستاهای گنبکی، روستاهای مردهک،روستاهای دولت آباد و صوغان ارزوئیه) ،پروژه های در حال اجرا، مناقصات در پیش رو و برنامه های آتی شرکت گرفته شد.
                                                                                                                                روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
آغاز عملیات اجرائی گاز رسانی به 8 شهر، 107 روستا و 4 محور صنعتی در استان کرمان
 • 1397/12/4 شنبه آغاز عملیات اجرائی گاز رسانی به 8 شهر، 107 روستا و 4 محور صنعتی در استان کرمان آغاز عملیات اجرائی گاز رسانی به 8 شهر، 107 روستا و 4 محور صنعتی در استان کرمان
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان مهندس فلاح ضمن اعلام این خبر افزودند 8شهر استان شامل شهرهای (شهداد ، اندوهجرد، نظام شهر،قلعه گنج، مردهک، دوساری ،گنبکی ،منوجان) 107 روستای استان و 4 محور صنعتی عملیات اجرایی گازرسانی به آن ها در سال جاری آغاز شده است.
   
   
  آغاز عملیات اجرائی گاز رسانی به 8 شهر، 107 روستا و 4 محور صنعتی در استان کرمان
   
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان مهندس فلاح ضمن اعلام این خبر افزودند 8شهر استان شامل شهرهای (شهداد ، اندوهجرد، نظام شهر،قلعه گنج، مردهک، دوساری ،گنبکی ،منوجان) 107 روستای استان و 4 محور صنعتی عملیات اجرایی گازرسانی به  آن ها در سال جاری آغاز شده است.
   
  مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان افزود تاکنون از مجموع 71 شهر استان 53 شهر گازدار گردیده است و از 18 شهر باقیمانده 15 شهر دردست اجرابوده از جمله6شهر نظام شهر،قلعه گنج، مردهک، دوساری ،گنبکی و منوجان که اخیراً انتخاب پیمانکار گردیده است. و انشاالله سه شهر نودژ،جبالبارز و ریگان تا پایان سالجاری و اوایل سال 98 انتخاب پیمانکار می گردند.
  ایشان درباره مشخصات این پروژه ها گفت: در زمان اجرای این پروژه ها 359 کیلومتر خط تغذیه و 1616 کیلومتر شبکه پلی اتیلن اجرا و بیش از 23هزارانشعاب نصب میگرددو بحول و قوه الهی بیش از 31هزار خانوار از نعمت گاز طبیعی بهره مند خواهند شد.
  وی افزود تاکنون با اجرای بیش از 1950 کیلومتر خط انتقال فولادی،15700کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع و نصب 384000 انشعاب در سطح استان 616000 مشترک خانگی وتجاری، 762 مشترک صنعتی و 76 جایگاه CNG از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند.
  فلاح درصد خانوار بهره مند از نعمت گاز طبیعی در استان را 73% اعلام و ابراز امیدواری نمودبا تلاش و همت کارکنان ، مشاوران و پیمانکاران شرکت گاز استان پروژه های گازرسانی به شهرها و روستاها بر اساس برنامه زمانبندی انجام و به اتمام برسد و باگاز رسانی به شهرها ، روستاها و صنایع استان شاهد رونق اقتصادی بیش تر در پهناورترین استان کشور باشیم.
   
                                                                                                                              روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
   
   
   
   
   
   
   
   
بهره مندی 36 روستا و 1جایگاه CNG از نعمت گاز طبیعی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
 • 1397/11/19 جمعه بهره مندی 36 روستا و 1جایگاه CNG از نعمت گاز طبیعی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بهره مندی 36 روستا و 1جایگاه CNG از نعمت گاز طبیعی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس فلاح مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در جلسه هماهنگی افتتاحیه پروژه های دهه فجر اعلام نمود در ایام الله دهه فجر و همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی 5 هزار و 530 خانوار روستایی از 36 روستا و 1 جایگاه CNG با هزینه ای بالغ بر 40میلیارد تومان از نعمت گاز طبیعی بهره مند خواهند شد.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس فلاح مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در جلسه هماهنگی افتتاحیه پروژه های دهه فجر اعلام نمود در ایام الله دهه فجر و همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی 5 هزار و 530 خانوار روستایی از 36 روستا و 1 جایگاه CNG با هزینه ای بالغ بر 40میلیارد تومان از نعمت گاز طبیعی بهره مند خواهند شد.
   
  مهندس فلاح ضمن اعلام این خبر آماری کلی از روند گازرسانی به شهرها و روستاهای استان ارائه و افزود از 71شهر استان کرمان، هم اکنون 53 شهر تحت پوشش گاز هستند، از18هر فاقد گاز، 15 شهر در حال حاضر پیمانکار اجرایی برای آنها انتخاب و عملیات اجرایی در آن ها آغاز شده است،2شهرپیمانکار آنها به زودی انتخاب و 1 شهر نیز در دست  طراحی برای شروع عملیات گازرسانی می باشد.
  وی افزود از 3011 روستایی که در استان کرمان  قابلیت گازرسانی به آن ها وجود دارد 1061روستای آن تحت پوشش گاز هستند ضمن آنکه پیمانکار 221 روستا در حال فعالیت، 108 روستا در مرحله انتخاب پیمانکار و مابقی در حال طراحی می باشند .

  فلاح به دستاوردهای بسیار ارزنده و مهم شرکت گاز کرمان در سال های بعد از انقلاب اشاره و تصریح نمود: تاکنون 1950کیلومتر خط انتقال ، 15700کیلومتر خطوط شبکه، تغذیه و توزیع در استان اجرا شده است و در حال حال حاضر 615000 مشترک خانگی و تجاری ، 762 مشترک صنعتی و عمده  به شبکه سراسری گاز متصل و از این نعمت خدادای بهره مند می باشند. این در حالی است که این آمار قبل از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی صفر بوده است .
   
  ایشان در خاتمه از برخوردار بودن 73 درصد جمعیت استان از نعمت گاز طبیعی خبر دادند و ابراز امیدواری نمودند در سالهای آتی با حمایتهای دولت و شرکت ملی گاز ایران تمامی شهرها و روستاهای استان که قابلیت گازرسانی به آن ها وجود دارد از این نعمت ارزنده و خدادادی بهره مند و زمینه رونق اقتصادی و پیشرفت خصوصاً در مناطق جنوبی و محروم استان بیش از پیش فراهم گردد.
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
   
حضور فعال شرکت گاز استان کرمان در نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی
 • 1397/11/16 سه‌شنبه حضور فعال شرکت گاز استان کرمان در نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی حضور فعال شرکت گاز استان کرمان در نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی با حضور بیش از 100 دستگاه اجرایی استان بمنظور نمایش دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی در محل پارک مادر شهر کرمان در حال برگزاری می باشد .
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی با حضور بیش از 100 دستگاه اجرایی استان بمنظور نمایش دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی در محل پارک مادر شهر کرمان در حال برگزاری می باشد .
  مهندس منوچهر فلاح مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن بازدید از این نمایشگاه گفت: شرکت گاز استان با حضور فعال در این نمایشگاه فعالیتهای صورت گرفته در بخش گازرسانی در سطح استان کرمان را  به نمایش گذاشته است.
  فلاح ادامه داد تا کنون 1950کیلومتر خط انتقال ، 15700کیلومتر خطوط تغذیه و شبکه توزیع اجرا شده است و در حال حال حاضر 615000 مشترک خانگی و تجاری ، 762 مشترک صنعتی و عمده به شبکه سراسری گاز متصل و از این نعمت الهی بهره مند شده اند. این در حالی است که میزان خطوط اجرا شده انتقال شبکه تغذیه و توزیع قبل از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در استان کرمان صفر بوده است .
   ایشان افزودند در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پروژه بزرگ گازرسانی به شهرهای جیرفت فهرج و نرماشیر و 78 روستا را به بهره برداری رسید که این خود مایه عزت و افتخاری بزرگ برای صنعت گازرسانی کشور می باشد.
  فلاح تاکید نمود کارشناسان شرکت گاز در محل نمایشگاه با  بیان دستاوردهای چهل ساله صنعت گازرسانی استان ، اطلاع رسانی پروژه  های کیفی مانند معرفی سامانه CRM (سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان) ، قرائت و چاپ همزمان صورتحساب و اشاعه فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی در نمایشگاه حضور دارند و خدمت رسانی می نمایند.
  ایشان در خاتمه افزودند شرکت گاز استان کرمان وظیفه خدمت رسانی به مردم شریف استان را بر عهده دارد و امیدواریم با ارائه خدمات برتر، بهبود خدمات ،گازرسانی به شهر ها و روستا ها  و با همت و تلا ش تمامی پرسنل مجموعه شرکت گاز استان شاهد رضایتمندی تمامی ذینفعان در استان باشیم .
                                                                                                                                             روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
روند رو به رشد کارنامه نظام مشارکت شرکت گاز استان کرمان در سال 1397
 • 1397/11/14 يكشنبه روند رو به رشد کارنامه نظام مشارکت شرکت گاز استان کرمان در سال 1397 روند رو به رشد کارنامه نظام مشارکت شرکت گاز استان کرمان در سال 1397
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان مهندس فلاح ضمن اعلام این خبر افزود: نیروی انسانی به لحاظ برخورداری از قدرت اندیشه، خلاقیت و نوآوری بزرگترین دارایی هر سازمانی محسوب می شود، چراکه هرگونه بهبود و پیشرفت در سیستم های فنی و سازمانی توسط نیروی انسانی صورت می گیرد.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان مهندس فلاح ضمن اعلام این خبر افزود:
  نیروی انسانی به لحاظ برخورداری از قدرت اندیشه، خلاقیت و نوآوری بزرگترین دارایی هر سازمانی محسوب می شود، چراکه هرگونه بهبود و پیشرفت در سیستم های فنی و سازمانی توسط نیروی انسانی صورت می گیرد.
  فلاح اقدامات انجام شده نظام پیشنهادات را در سال 97بسیار سازنده و فعال دانست و تشریح نمود در سال جاری با همت دبیر نظام پیشنهادات و کلیه همکاران توانستیم به جایگاه واقعی این نظام در سیستم اداری نزدیک تر شویم.
  ایشان به عملکرد مثبت و روند رو به رشد موارد مطرح شده در جلسات نظام مشارکت اشاره نمود و گفت: 1837 مورد پیشنهاد از ابتدای سال تاکنون دریافت شده است که پیشنهادات طی جلسات کارشناسی در کمیته های هفت گانه نظام پیشنهادات بررسی می شوند و با عنایت به اینکه بزرگترین آسیب نظام پیشنهادات عدم اجرای یپیشنهادات مصوب می باشد مقررگردیده تمامی کمیته های مذکور پس از تصویب هر پیشنهاد، خود مجری آن نیز باشند.
  ایشان در ادامه به دستاوردهای اجرای نظام پیشنهادات اشاره نمود و بیان داشت: استقرار سیستم پیشنهادات تمام سطوح سازمان را به دلیل امکان پشت سر گذاشتن هرم قدرت سازمانی منتفع می سازد، اشاعه فرهنگ همکاری داوطلبانه و خودجوش، بهبود روحیه و انگیزه کارکنان، افزایش میزان خلاقیت، نوآوری و ابتکار،تقویت مسئولیت پذیری و تعلق سازمانی، بهبود بهره وری ، کیفت و ارائه بهتر خدمات پس ازفروش، افزایش درامد ها و کاهش هزینه ها از مهم ترین عوامل منتج این نظام می باشد.
  فلاح در پایان هدف از اجرای نظام پیشنهادها را به طور کلی ایجادفضای مناسب برای مشارکت کلیه کارکنان در جهت تحقق اهداف سازمانی بیان نمود و ابراز امیدواری نمودند با مشارکت کلیه کارکنان شاهد ارتقاء سطح کمی و کیفی در ارائه خدمات بهتر به کلیه ذینفعان محترم استان باشیم.
                                                                                                                                         
                                                                                                                                                                 روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
   
   
افتتاح پروژه های گازرسانی به مناطق جنوب و جنوب شرق استان در آستانه چهل سالگی انقلاب
 • 1397/11/3 چهارشنبه افتتاح پروژه های گازرسانی به مناطق جنوب و جنوب شرق استان در آستانه چهل سالگی انقلاب افتتاح پروژه های گازرسانی به مناطق جنوب و جنوب شرق استان در آستانه چهل سالگی انقلاب
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان ، بهره برداری رسمی از خط انتقال گاز کهنوج- جیرفت و گازرسانی به شهرهای جیرفت، نرماشیر و فهرج، 78 روستای تابعه ، 2 شهرک صنعتی (جیرفت وبم) و یک جایگاهCNG : دوشنبه اول بهمن‌ماه، با حضور معاون اول رئیس جمهوری جناب آقای دکتر جهانگیری وزیر محترم نفت جناب آقای مهندس زنگنه ،مدیرعامل محترم شرکت ملی گاز ایران جناب آقای مهندس تربتی ، استاندار محترم جناب آقای دکتر فدایی در جنوب استان کرمان انجام شد و مردم خونگرم این مناطق از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند شدند.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان ، بهره برداری رسمی از خط انتقال گاز کهنوج- جیرفت و گازرسانی به شهرهای جیرفت، نرماشیر و فهرج، 78 روستای تابعه ، 2 شهرک صنعتی (جیرفت وبم)  و یک جایگاهCNG  : دوشنبه اول بهمن‌ماه، با حضور معاون اول رئیس جمهوری جناب آقای دکتر جهانگیری وزیر محترم نفت جناب آقای مهندس زنگنه ،مدیرعامل محترم شرکت ملی گاز ایران جناب آقای مهندس تربتی ، استاندار محترم جناب آقای دکتر فدایی در جنوب استان کرمان انجام شد و مردم خونگرم این مناطق از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند شدند.
  مهندس فلاح مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در مراسم بهره برداری رسمی از خط انتقال گاز کهنوج- جیرفت و گازرسانی به شهرهای جیرفت، نرماشیر و فهرج، 78 روستا و 2 شهرک صنعتی در جنوب وجنوب شرق استان کرمان که در مسجد حضرت رقیه (س) جیرفت و به طور همزمان به صورت ویدئوکنفرانس در شهرهای مذکور برگزار شد، با بیان این مطلب ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، اظهار داشت: این پروژه‌ها با هزینه‌ای بالغ بر 5 هزار میلیارد ریال  از محل اعتبارات ملی و تخصیصی از سوی  دولت تدبیر و امید به بهره‌برداری رسید و زمینه بهره مندی 56359 خانوار در مناطق شهری و روستایی جیرفت فهرج و نرماشیر از نعمت گاز طبیعی فراهم گردید.
   
  حسن منتظر تربتی معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران نیز طی سخنانی در این مراسم اظهار داشتند استان کرمان که تا پیش از دولت یازدهم تنها 36 شهر آن از گاز بهره مند بودند امروز با گازرسانی به این 3  شهر تعداد شهرهای بهره مند از گاز طبیعی استان کرمان به 53 شهر رسیده است.
   
  مهندس تربتی در ادامه سخنان خود درباره افتتاح خط انتقال گاز کهنوج - جیرفت توضیح داد: شروع پروژه ابتدای سال 96 بود و دقیقا پس از 14 ماه، یعنی زودتر از موعد مقرر، این خط لوله گازدار شد و این امر نشان می دهد که ما به عنوان خدمت گزاران مردم در شرکت ملی گاز ایران ایمان داریم که این صنعت، انقلابی ترین صنعت در کل کشور است.
   در ادامه مراسم مهندس زنگنه وزیر محترم نفت با اشاره به اینکه اکنون بالای 98 درصد از جمعیت شهری کشور از صنعت گاز بهره مند هستند،گفت: در واقع این آمار، شاخص بسیار خوبی در سطح بین المللی است که جایگاه ما را در بخش گاز و گازرسانی خاص می کند.
  وی با بیان اینکه اکنون پارس جنوبی به عنوان بزرگترین میدان گازی دنیا شرایط افزایش تولید را برای ما فراهم کرده، افزود: به حول و قوه الهی و با تلاش همه دست اندرکاران در صنعت نفت و گاز توانسته ایم برخی از فازهای پارس جنوبی معادل 14 فاز استاندارد را به مدار بیاوریم که این مهم علاوه بر افزایش تولید گاز ،  موجب پیشی گرفتن کشورمان عزیزمان برای نخستین بار در تولید از این میدان، از قطر شده است.
  زنگنه در پایان بیان کرد: ما برای ساختن زیربنای شبکه های گازی، تلاش خود را به نحو احسن انجام داده ایم تا بتوانیم بحث اشتغال زایی را به پیش ببریم ، بنابراین در اینجا ازهمه ی تلاشگران این عرصه تشکر کرده و امید دارم که این روند در بخش گاز و گازرسانی با همین سرعت ادامه یابد.
  اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور نیز در این  مراسم ضمن ایراد سخنانی گفت ما اکنون در پارس جنوبی یعنی یکی از بزرگترین مخازن گازی دنیا طی این 40 سال موفق شدیم تولید روزانه گاز خود را از 285 میلیون متر مکعب به بیش از 800 میلیون متر مکعب در روز برسانیم و این امر بدان معنی است که  برای هر فازی که به تولید رسیده چندین میلیارد دلار سرمایه گذاری انجام شده تا گاز این ثروت زیر زمینی استخراج شده و پس از انجام شبکه گذاری به همه مردم برسد.
  وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: قطعا امروز در دنیا هیچ کشوری به گستردگی ایران دارای شبکه گازرسانی نیست و ما بر این باوریم همانطور که مردم در تهران از نعمت گاز برخوردارند . مردم باید در محروم ترین استان ها نیز رفاه و آسایش بدست آمده از این نعمت الهی را تجربه کنند.
   
  دکتر جهانگیری در پایان با تشکر از زحمات تمامی دست اندر کاران دستور افتتاح طرح های آماده بهره برداری در 3 شهر نرماشیر، جیرفت، فهرج و دو شهرک صنعتی و یک جایگاه CNG را صادر کرد .
                                                                                                                                    
                                                                                                                                      روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
   
افتتاح طرح‌های بزرگ گازرسانی استان کرمان در آستانه چهل سالگی انقلاب
 • 1397/11/1 دوشنبه افتتاح طرح‌های بزرگ گازرسانی استان کرمان در آستانه چهل سالگی انقلاب افتتاح طرح‌های بزرگ گازرسانی استان کرمان در آستانه چهل سالگی انقلاب
  در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، چندین پروژه‌ گازرسانی در مناطق جنوب و جنوب شرق استان کرمان با حضور ، معاون اول رئیس جمهوری جناب آقای دکتر جهانگیری وزیر محترم نفت جناب آقای مهندس زنگنه و مدیرعامل محترم شرکت ملی گاز ایران جناب آقای مهندس تربتی به بهره‌برداری می‌رسد.
  در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، چندین پروژه‌ گازرسانی در مناطق جنوب و جنوب شرق استان کرمان با حضور ، معاون اول رئیس جمهوری جناب آقای دکتر جهانگیری وزیر محترم نفت جناب آقای مهندس زنگنه و مدیرعامل محترم شرکت ملی گاز ایران جناب آقای مهندس تربتی  به بهره‌برداری می‌رسد.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان ، مهندس فلاح مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان  ضمن اعلام این خبر، گفت: دوشنبه اول بهمن‌ماه، با حضور دکتر اسحاق جهانگیری ، مهندس زنگنه و جمعی از مسئولین کشوری، خط انتقال کهنوج- جیرفت به همراه سه شهر جیرفت، فهرج، نرماشیرو78 روستای تابعه ، 2 شهرک صنعتی (جیرفت وبم)  و یک جایگاهCNG  در جنوب استان کرمان افتتاح می‌شود و مردم خونگرم این مناطق از نعمت گاز بهره‌مند خواهند شد.
  وی در ادامه افزود: این پروژه‌ها با هزینه‌ای بالغ بر 5 هزار میلیارد ریال  از محل اعتبارات ملی و تخصیصی از سوی  دولت تدبیر و امید به بهره‌برداری می‌رسند.
  مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان  تصریح کرد: با افتتاح پروژه گازرسانی به شهرهای جیرفت، نرماشیر، فهرج و دو شهرک صنعتی ، زمینه بهره‌مندی 56359 خانوار در در مناطق شهری و روستایی مذکور  از نعمت گاز طبیعی فراهم می شود.
                                                                                                                                                                      
  مهندس فلاح ادامه داد: با افتتاح خط مذکور زیر ساخت لازم جهت بهره مندی شهر بلوک شهرستان جیرفت ، شهرستان فاریاب و عنبرآباد مهیا گردیده است و لذا گازرسانی به جنوب استان با سرعت فزاینده ادامه خواهد یافت.
  ایشان در خاتمه اظهار نمودند با گازدار شدن مناطق جنوبی استان تعداد شهرها و روستاهای بهره مند از نعمت گاز طبیعیدر کل استان به  53 شهر ، 1073 روستا و ضریب نفوذ گازرسانی در مناطق شهری و روستایی استان به 73% می رسد.
   
                                                                                                                                                            روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
   
ارزیابی نهایی جایزه تعالی سازمانی شرکت گاز استان کرمان بر اساس مدل EFQM
 • 1397/10/22 شنبه ارزیابی نهایی جایزه تعالی سازمانی شرکت گاز استان کرمان بر اساس مدل EFQM ارزیابی نهایی جایزه تعالی سازمانی شرکت گاز استان کرمان بر اساس مدل EFQM
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، ارزیابی نهایی دومین دوره جایزه سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران، ازیازدهم تا سیزدهم دی ماه سالجاری باحضورمدیرعامل،هیئت رئیسه ،کارگروه های کمیته تعالی سازمانی و یک تیم ارزیاب متشکل از آقایان مهندس بهرامی، عباس زاده، پریوش، ، بهفر و خانم القاسی در سطح کلیه واحدهای ستادی و عملیاتی شرکت گاز استان کرمان انجام شد.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، ارزیابی نهایی دومین  دوره جایزه سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران،  ازیازدهم تا سیزدهم دی ماه سالجاری باحضورمدیرعامل،هیئت رئیسه ،کارگروه های کمیته تعالی سازمانی و یک تیم ارزیاب متشکل از آقایان مهندس بهرامی، عباس زاده، پریوش، ، بهفر و خانم القاسی در سطح کلیه واحدهای ستادی و عملیاتی شرکت گاز استان کرمان انجام شد.
  این ارزیابی طی جلساتی فشرده با حضور کمیته های ده گانه: رهبری ، استراتژی،کارکنان ، شراکت ها و منابع، فرآیندها و محصولات و خدمات، مشتریان ، کارکنان ، جامعه ، نتایج کلیدی و مسئولیت های اجتماعی انجام شد.
  مهندس فلاح مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر گفت، مدل های تعالی، روش مناسبی برای ارزیابی عملکرد سازمان ها می باشند. با بکارگیری این مدل ها، سازمان می تواند عملکرد خود را با سایر رقبا در سطح ملی و بین المللی مقایسه کند.این مدل ها نشان می دهند که برتری سازمان یک برداشت نظری نیست بلکه بدست آوردن نتایج عملی است که مبتنی بر شواهد و شاخصهای قابل سنجش می باشد.
  وی ادامه داد،  خوشبختانه با تمهیدات و برنامه ریزی های صورت گرفته، شرکت گاز استان در راستای تحقق چشم انداز ترسیم شده در مسیر تعالی قرار گرفته وکلیه فعالیتها و خدمات ارایه شده با سرلوحه قرار دادن مدل تعالی اجرایی می شود.
  مهندس فلاح اضافه نمود: کسب نظام تعالی سازمانی از جمله فعالیت هایی است که اجرای آن در چارچوب مدیریتی، هنگامی که با خود ارزیابی همراه شود، نقاط قوت و زمینه های قابل بهبود سازمان را آشکار و بر اساس آن پروژه ها و اقدامات بهبود تعریف می شود که با اجرای آنها، اثر بخشی رویکردها ارتقا یافته و در نتیجه تحقق اهداف سازمان ممکن می شود.
  وی بر استقرار مدل رادار در تعالی سازمانی و دستیابی مؤثرتر درتوانمندسازها و  نتایج تأکید کرد و همچنین ایشان ادامه داد : در طی3روز تیم ارزیابی بر اساس معیارهای توانمند ساز (رهبری، استراتژی، کارکنان، شراکت ها و منابع، فرآیندها و محصولات و خدمات)، معیارهای نتایج (مشتریان، کارکنان، جامعه، نتایج کلیدی ) وبر اساس برنامه ریزی اعلام شده، شرکت گاز کرمان را مورد ارزیابی قرار داد که  امیدواریم بتوانیم از تجربیات و ارزش افزوده حاصل از ارزیابی  در راستای بهبود عملکردها و فرآیندها استفاده نمائیم.
  در جلسه اختتامیه نیزکه در پایان فرایند ارزیابی برگزار گردید ، ارزیابان ضمن ارائه گزارش خود و اشاره به بخشی از نقاط قوت و قابل بهبود شرکت ، از تلاش و همدلی کارکنان شرکت گاز استان کرمان در راستای تحقق تعالی سازمانی قدردانی نمودند.
                                                                                                                                                     
                                                                                                                                                                                                         روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
شرکت گاز استان کرمان موفق به دریافت گواهینامه های بین المللی سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات (ISO10002:2018) و پایش و اندازه گیری رضایت مشتری (ISO10004 : 2018) گردید.
 • 1397/10/17 دوشنبه شرکت گاز استان کرمان موفق به دریافت گواهینامه های بین المللی سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات (ISO10002:2018) و پایش و اندازه گیری رضایت مشتری (ISO10004 : 2018) گردید. شرکت گاز استان کرمان موفق به دریافت گواهینامه های بین المللی سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات (ISO10002:2018) و پایش و اندازه گیری رضایت مشتری (ISO10004 : 2018) گردید.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان،مهندس فلاح ضمن اعلام این خبر گفت : شرکت گاز استان کرمان به منظور بهبود کیفیت خدمات ، افزایش رضایتمندی مشترکین و لزوم رعایت حقوق آنان ، با توجه به پیاده سازی زیرساخت های لازم جهت رسیدگی به شکایات و سنجش رضایت مشترکین، توانست گواهینامه اجرای این دو استاندارد را بر اساس ممیزی انجام شده توسط شرکت TUV ، دریافت نماید .
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان،مهندس فلاح ضمن اعلام این خبر گفت : شرکت گاز استان کرمان به منظور بهبود کیفیت خدمات ، افزایش رضایتمندی مشترکین  و لزوم رعایت حقوق آنان ، با توجه به پیاده سازی زیرساخت های لازم جهت رسیدگی به شکایات و سنجش رضایت مشترکین، توانست گواهینامه اجرای این دو استاندارد را بر اساس ممیزی انجام شده توسط شرکت TUV ، دریافت نماید .
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ادامه داد: رضایت مندی ذینفعان و ارائه خدمات بموقع و همچنین پاسخگویی مناسب و پایش آن یکی از اولویت های اصلی شرکت گاز بوده که خوشبختانه اخذ گواهینامه های  رسیدگی به شکایات مشتریان (ISO10002:2018) و میزان رضایت ذینفعان (iso10004:2018) سندی بر تعهد مشتری مداری و پایبندی این شرکت در ارائه اهداف تعیین شده می باشد.
  استاندارد iso10004 و is010002   راهنمایی مطلوب برای تدوین روش های حرفه ای برای اندازه گیری میزان رضایت مشتریان و طراحی یک سیستم اثربخش و کارآمد برای فرآیند رسیدگی به شکایات مشتری سازمان می باشد. سازمان هنگامی که شکایتی را از مشتری دریافت می کند این شکایات می تواند فرصت های زیادی را برای بهبود در محصولات و فرایندها در اختیار سازمان قرار دهد و در صورتیکه فرآیند رسیدگی به شکایات به درستی انجام شود، اعتبار و شهرت سازمان نیز بزرگ خواهد شد.
   فلاح ادامه داد خوشبختانه  شرکت گاز استان کرمان با انجام نظرسنجی از ذینفعان محترم ، راه اندازی سامانه CRM
  (سامانه مدیریت ارتباط با مشتری)   درسایت شرکت گاز کرمان به آدرس WWW.nigc-kerman.ir  و همچنین  تلاش کلیه همکارن موفق به  دریافت گواهینامه رسیدگی به شکایات مشتریان (ISO10002:2018) و میزان رضایت ذینفعان
   (
  iso10004:2018) گردیده است.
   
   در طول دوره ممیزی، بازنگری و تمدید گواهینامه های کیفیت
  (ISO9001:2015)، ایمنی و بهداشت (OHSAS18001:2007) و محیط زیست (ISO14001:2015) نیز انجام پذیرفت .
  مهندس فلاح  در انتها از تلاش و زحمات کلیه کارکنان مجموعه شرکت گاز استان کرمان و در جهت استاندارد سازی فعالیت ها و وظایف محوله قدردانی و اظهار امیدواری کرد: با تداوم همدلی همچنان شاهد کسب  موفقیت های روز افزون و بالندگی و شکوفایی شرکت گاز استان کرمان خواهیم بود.


  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
برگزاری هشتمین جلسه هیات مدیره شرکت گاز استان کرمان
 • 1397/10/8 شنبه برگزاری هشتمین جلسه هیات مدیره شرکت گاز استان کرمان برگزاری هشتمین جلسه هیات مدیره شرکت گاز استان کرمان
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان در هشتمین جلسه هیات مدیره شرکت گاز استان کرمان که با حضور آقای عزت الله زمانی نژاد رییس هیات مدیره، مهندس فلاح مدیر عامل و اعضای هیات مدیره برگزار گردید، مهندس فلاح با ارائه گزارشی به تشریح عملکرد و پروژه های گاز استان پرداختند .
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان در هشتمین جلسه هیات مدیره شرکت گاز استان کرمان که با حضور آقای عزت الله زمانی نژاد رییس هیات مدیره، مهندس فلاح مدیر عامل و اعضای هیات مدیره برگزار گردید، مهندس فلاح با ارائه گزارشی به تشریح عملکرد و پروژه های گاز استان پرداختند .
  وی اظهار داشتند در سال 1397 با وجود مشکلات اقتصادی با تغییراتی که در فرآیند پیمانی انجام شده است، خوشبختانه شرکت مطابق برنامه زمانبندی نسبت به پروژه های گازرسانی اقدام نموده است.
  فلاح ادامه داد با همکاری و همت شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران و نیز شرکت ملی گاز ایران عملیات اجرایی گاز رسانی به سه شهرستان جیرفت، نرماشیر، فهرج ،78 روستا و دو شهرک صنعتی و یک جایگاه CNG با هزینه ای بالغ بر پنج هزار میلیارد ریال به نتیجه رسیده است که گام بلند دیگری از دولت تدبیر و امید در راستای آبادانی و محرومیت زدایی می باشد.
  مهندس فلاح به در پیش رو بودن ارزیابی دومین جایزه تعالی سازمانی در شرکت گاز استان کرمان اشاره نمودند. و اظهار داشتند با تمهیدات و برنامه ریزی های صورت گرفته شرکت گاز استان در راستای تحقق چشم انداز ترسیم شده در مسیر تعالی قرار گرفته وکلیه فعالیتها و خدمات ارایه شده با سرلوحه قرار دادن مدل تعالی اجرایی می شود.
  مدیر عامل شرکت گاز استان به تقویت فرهنگ تعالی سازمانی در شرکت اشاره کرد و  افزود:  وجود فضای متعالی در شرکت و ارتقای روحیه همدلی و تعلق سازمانی در بین همکاران و در همه سطوح مدیریتی حاکی از رشد و تقویت فرهنگ تعالی در شرکت می باشد.

   در ادامه جلسه مهندس زمانی نژاد ضمن ابراز خرسندی از حضورش در جمع کارکنان پرتلاش گاز استان کرمان با اشاره به انتصاب شایسته مهندس تربتی به عنوان مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران که از بدنه شرکت ملی گاز انتخاب شده است این موضوع را باعث افتخار برای مجموعه شرکت ملی گاز ایران دانست . ایشان از مدیر عامل و کارکنان شرکت به دلیل حرکت روبه جلوی شرکت در سال 1397 ، تلاش و عزم جدی شرکت گاز استان در راستای تحقق چشم انداز تعریف شده و گازرسانی به مناطق محروم و جنوبی استان تشکر نمودند و ابراز امیدواری نمودند با گازدار شدن مناطق جنوبی استان گام بلندی در جهت آبادانی مناطق محروم ، روستاهای جنوبی استان و کمک به صنایع تولیدی،صنعتی، کشاورزی این مناطق برداشته می شود.
   به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان در ادامه جلسه تصمیمات مهمی در خصوص پروژه های در حال اجرا، مناقصات در پیش رو و پیمان ها گرفته شد. در پایان نیز مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره به پیگیری و به سرانجام رسیدن تصمیمات متخذه تاکید نمودند.
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
   
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان کرمان می باشد
مجری سایت : شرکت سیگما