دوشنبه 2 ارديبهشت 1398   12:13:11
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
14:411397/11/16 سه‌شنبه
حضور فعال شرکت گاز استان کرمان در نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی
حضور فعال شرکت گاز استان کرمان در نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی با حضور بیش از 100 دستگاه اجرایی استان بمنظور نمایش دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی در محل پارک مادر شهر کرمان در حال برگزاری می باشد .
مهندس منوچهر فلاح مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن بازدید از این نمایشگاه گفت: شرکت گاز استان با حضور فعال در این نمایشگاه فعالیتهای صورت گرفته در بخش گازرسانی در سطح استان کرمان را  به نمایش گذاشته است.
فلاح ادامه داد تا کنون 1950کیلومتر خط انتقال ، 15700کیلومتر خطوط تغذیه و شبکه توزیع اجرا شده است و در حال حال حاضر 615000 مشترک خانگی و تجاری ، 762 مشترک صنعتی و عمده به شبکه سراسری گاز متصل و از این نعمت الهی بهره مند شده اند. این در حالی است که میزان خطوط اجرا شده انتقال شبکه تغذیه و توزیع قبل از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در استان کرمان صفر بوده است .
 ایشان افزودند در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پروژه بزرگ گازرسانی به شهرهای جیرفت فهرج و نرماشیر و 78 روستا را به بهره برداری رسید که این خود مایه عزت و افتخاری بزرگ برای صنعت گازرسانی کشور می باشد.
فلاح تاکید نمود کارشناسان شرکت گاز در محل نمایشگاه با  بیان دستاوردهای چهل ساله صنعت گازرسانی استان ، اطلاع رسانی پروژه  های کیفی مانند معرفی سامانه CRM (سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان) ، قرائت و چاپ همزمان صورتحساب و اشاعه فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی در نمایشگاه حضور دارند و خدمت رسانی می نمایند.
ایشان در خاتمه افزودند شرکت گاز استان کرمان وظیفه خدمت رسانی به مردم شریف استان را بر عهده دارد و امیدواریم با ارائه خدمات برتر، بهبود خدمات ،گازرسانی به شهر ها و روستا ها  و با همت و تلا ش تمامی پرسنل مجموعه شرکت گاز استان شاهد رضایتمندی تمامی ذینفعان در استان باشیم .
                                                                                                                                           روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان کرمان می باشد
مجری سایت : شرکت سیگما