دوشنبه 2 ارديبهشت 1398   12:12:39
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
16:191397/11/14 يكشنبه
روند رو به رشد کارنامه نظام مشارکت شرکت گاز استان کرمان در سال 1397
روند رو به رشد کارنامه نظام مشارکت شرکت گاز استان کرمان در سال 1397

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان مهندس فلاح ضمن اعلام این خبر افزود:
نیروی انسانی به لحاظ برخورداری از قدرت اندیشه، خلاقیت و نوآوری بزرگترین دارایی هر سازمانی محسوب می شود، چراکه هرگونه بهبود و پیشرفت در سیستم های فنی و سازمانی توسط نیروی انسانی صورت می گیرد.
فلاح اقدامات انجام شده نظام پیشنهادات را در سال 97بسیار سازنده و فعال دانست و تشریح نمود در سال جاری با همت دبیر نظام پیشنهادات و کلیه همکاران توانستیم به جایگاه واقعی این نظام در سیستم اداری نزدیک تر شویم.
ایشان به عملکرد مثبت و روند رو به رشد موارد مطرح شده در جلسات نظام مشارکت اشاره نمود و گفت: 1837 مورد پیشنهاد از ابتدای سال تاکنون دریافت شده است که پیشنهادات طی جلسات کارشناسی در کمیته های هفت گانه نظام پیشنهادات بررسی می شوند و با عنایت به اینکه بزرگترین آسیب نظام پیشنهادات عدم اجرای یپیشنهادات مصوب می باشد مقررگردیده تمامی کمیته های مذکور پس از تصویب هر پیشنهاد، خود مجری آن نیز باشند.
ایشان در ادامه به دستاوردهای اجرای نظام پیشنهادات اشاره نمود و بیان داشت: استقرار سیستم پیشنهادات تمام سطوح سازمان را به دلیل امکان پشت سر گذاشتن هرم قدرت سازمانی منتفع می سازد، اشاعه فرهنگ همکاری داوطلبانه و خودجوش، بهبود روحیه و انگیزه کارکنان، افزایش میزان خلاقیت، نوآوری و ابتکار،تقویت مسئولیت پذیری و تعلق سازمانی، بهبود بهره وری ، کیفت و ارائه بهتر خدمات پس ازفروش، افزایش درامد ها و کاهش هزینه ها از مهم ترین عوامل منتج این نظام می باشد.
فلاح در پایان هدف از اجرای نظام پیشنهادها را به طور کلی ایجادفضای مناسب برای مشارکت کلیه کارکنان در جهت تحقق اهداف سازمانی بیان نمود و ابراز امیدواری نمودند با مشارکت کلیه کارکنان شاهد ارتقاء سطح کمی و کیفی در ارائه خدمات بهتر به کلیه ذینفعان محترم استان باشیم.
                                                                                                                                       
                                                                                                                                                               روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
 
 
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان کرمان می باشد
مجری سایت : شرکت سیگما