شنبه 4 خرداد 1398   09:11:31
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
12:271397/2/23 يكشنبه
برگزاری جلسه کنترل پروژه های بهبود با محوریت گازرسانی به جنوب استان کرمان
برگزاری جلسه کنترل پروژه های بهبود با محوریت گازرسانی به جنوب استان کرمان

مهندس منوچهر فلاح  مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان در ابتدای جلسه  با بیان اینکه 600 هزار مشترک شهری و روستایی در استان و در بخش های مختلف خانگی و تجاری از نعمت گاز طبیعی برخوردارند ، گفت : در حال حاضر 66.2 درصد خانوار استان از این نعمت الهی برخوردار می باشند که شامل 37.4 درصد خانوار روستایی و 85 درصد خانوار شهری می باشد.
ایشان همچنین به مشترکین صنعتی و عمده اشاره نمود و ادامه داد ، این استان یکی از مهمترین قطب های صنعتی جنوب کشور        می باشد و در بخش گازرسانی به صنایع زیرساخت های خوبی ایجاد شده به گونه ای که در حال حاضر بالغ بر  727 واحد صنعتی اعم از؛ نیروگاه های کرمان ، کهنوج ،سرچشمه ، کارخانه ها ، گلخانه ها ، مجتمع های صنایع غذایی، کوره های آجرپزی و ... بهره مند از گاز طبیعی هستند و این تعدد صنایع فعال ، مصرف گاز استان را به لحاظ اختصاص سهم مصارف گاز از سایر بخش ها  متمایز نموده است.
مهندس فلاح از اجرای  1909 کیلومتر خط انتقال و 15000 کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع در استان خبر داد و ادامه داد این خطوط شامل 8000 کیلومتر خطوط شهری و 7000 کیلومتر خطوط روستایی است و در دولت یازدهم  و دوازدهم توانسته ایم  11 شهر 528 روستا  را گاز دار نماییم .
مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان تلاش دولت یازدهم و دوازدهم را در محرومیت زدایی از مناطق روستایی و جنوب استان را بسیار حائز اهمیت دانست و ادامه داد ، توانستیم با پشتوانه و حمایت های صنعت نفت ، گاز ، استاندار و نمایندگان استان بودجه قابل ملاحضه ای را در سال  جاری اختصاص دهیم  و برنامه ریزی  گاز رسانی به 22 شهر و پروژه های جنوب استان و اتصال صنعت جنوبی استان به شبکه سراسری گاز از مهمترین اقدامات می باشد و بزودی با برگزاری آیین افتتاح این پروژه ها ، عملیات اجرایی آن آغاز می شود.
 
روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان کرمان می باشد
مجری سایت : شرکت سیگما