دوشنبه 2 ارديبهشت 1398   12:12:33
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
16:071397/7/14 شنبه
سرپرست جدید اداره گاز ناحیه سیرجان معرفی شد
سرپرست جدید اداره گاز ناحیه سیرجان معرفی شد

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، طی مراسمی با حضور مهندس فلاح مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان آقای محمد غلامرضایی به عنوان سرپرست جدید اداره گاز ناحیه سیرجان معرفی گردید.
مهندس فلاح در این مراسم گفت: با توجه به فرا رسیدن فصل های سرد سال همشهریان عزیز کرمانی بایستی  به اصول و نکات ایمنی دقت بیشتری داشته و از وسایل گاز سوز استاندارد استفاده نمایند و همچنین بهینه مصرف کردن گاز طبیعی را سرلوحه زندگی خود قرار داده و با رعایت دمای 18 تا 21 درجه سانتیگراد محیط ، پوشیدن لباس متناسب با فصل زمستان و نصب پرده ضخیم و خاموش نمودن بخاری اتاقهای بلا استفاده هم به اقتصاد خانواده کمک کنند و هم کارکنان شرکت ملی گاز ایران را جهت تداوم جریان گاز و ارائه خدمات مطلوب یاری نمایند .
وی همچنین ادامه داد شماره تلفن 194 بصورت شبانه روزی و 24 ساعته در خصوص اتفاقات گاز آماده ارائه خدمت رسانی می باشد .
مهندس فلاح در ادامه ضرورت مشارکت کارکنان در سازمانهای امروزی را مانند هوای تنفسی برای یک موجود زنده دانست و ادامه داد : نیروی انسانی به لحاظ برخورداری از قدرت اندیشه، خلاقیت و نوآوری بزرگترین دارایی هر سازمانی محسوب می شود، چرا که هرگونه بهبود و پیشرفت در سیستمهای فنی و سازمانی توسط نیروی انسانی صورت می گیرد. با همت واحد دبیرخانه نظام پیشنهادات نرم افزار جدید این سامانه آموزش داده شده است و امیدواریم با مشارکت همکاران محترم بتوانیم به جایگاه واقعی این نظام در سیستم اداری نزدیک تر شویم .
 در پایان این مراسم از زحمات چندین ساله آقای حسین شجاع یزدان پناه در طول دوران ریاست اداره گاز ناحیه سیرجان تقدیر و تشکر شد.
                                                         
                                                                                        روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان کرمان می باشد
مجری سایت : شرکت سیگما