دوشنبه 2 ارديبهشت 1398   12:13:34
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
10:541397/11/19 جمعه
بهره مندی 36 روستا و 1جایگاه CNG از نعمت گاز طبیعی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
بهره مندی 36 روستا و 1جایگاه CNG از نعمت گاز طبیعی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس فلاح مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در جلسه هماهنگی افتتاحیه پروژه های دهه فجر اعلام نمود در ایام الله دهه فجر و همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی 5 هزار و 530 خانوار روستایی از 36 روستا و 1 جایگاه CNG با هزینه ای بالغ بر 40میلیارد تومان از نعمت گاز طبیعی بهره مند خواهند شد.
 
مهندس فلاح ضمن اعلام این خبر آماری کلی از روند گازرسانی به شهرها و روستاهای استان ارائه و افزود از 71شهر استان کرمان، هم اکنون 53 شهر تحت پوشش گاز هستند، از18هر فاقد گاز، 15 شهر در حال حاضر پیمانکار اجرایی برای آنها انتخاب و عملیات اجرایی در آن ها آغاز شده است،2شهرپیمانکار آنها به زودی انتخاب و 1 شهر نیز در دست  طراحی برای شروع عملیات گازرسانی می باشد.
وی افزود از 3011 روستایی که در استان کرمان  قابلیت گازرسانی به آن ها وجود دارد 1061روستای آن تحت پوشش گاز هستند ضمن آنکه پیمانکار 221 روستا در حال فعالیت، 108 روستا در مرحله انتخاب پیمانکار و مابقی در حال طراحی می باشند .

فلاح به دستاوردهای بسیار ارزنده و مهم شرکت گاز کرمان در سال های بعد از انقلاب اشاره و تصریح نمود: تاکنون 1950کیلومتر خط انتقال ، 15700کیلومتر خطوط شبکه، تغذیه و توزیع در استان اجرا شده است و در حال حال حاضر 615000 مشترک خانگی و تجاری ، 762 مشترک صنعتی و عمده  به شبکه سراسری گاز متصل و از این نعمت خدادای بهره مند می باشند. این در حالی است که این آمار قبل از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی صفر بوده است .
 
ایشان در خاتمه از برخوردار بودن 73 درصد جمعیت استان از نعمت گاز طبیعی خبر دادند و ابراز امیدواری نمودند در سالهای آتی با حمایتهای دولت و شرکت ملی گاز ایران تمامی شهرها و روستاهای استان که قابلیت گازرسانی به آن ها وجود دارد از این نعمت ارزنده و خدادادی بهره مند و زمینه رونق اقتصادی و پیشرفت خصوصاً در مناطق جنوبی و محروم استان بیش از پیش فراهم گردد.
 
روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
 
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان کرمان می باشد
مجری سایت : شرکت سیگما