شنبه 4 خرداد 1398   09:12:33
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
11:561397/12/28 سه‌شنبه
تقدیر و تشکر نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از عملکرد مطلوب گازرسانی در استان کرمان
تقدیر و تشکر نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از عملکرد مطلوب گازرسانی در استان کرمان

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان افتتاحیه گازرسانی به مجموعه روستاهای پای سیب از توابع چترود و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به محور صنعتی روستای بی بی حیات از توابع شهرستان کرمان با حضور دکتر پور ابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی و  محمدصادق بصیری معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان برگزار گردید.
مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر افزود گازرسانی به مجموعه روستاهای پای سیب چترود که شامل روستاهای (بندر- پای سیب همقاوند- ده زرگر) می باشد با اعتباری بالغ بر 15000میلیون ریال انجام و تعداد 125 خانوار از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند و همچنین همزمان با افتتاح پروژه مذکور عملیات اجرایی پروژه گازرسانی به روستای بی بی حیات و کلیه صنایع موجود در این محور  با هزینه ای بالغ بر 122000میلیون ریال و در قالب 70کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع آغاز گردید.
وی افزود در سال جاری  تا پایان نیمه نخست اسفندماه 17کیلومتر خط انتقال و 1320کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع در استان اجرا شده و چهارشهر(هجدک،جیرفت،فهرج ،نرماشیر ) و 280 روستای تابعه، دو جایگاه CNGو دو شهرک صنعتی گازدار شده است که ثمره این تلاش ارزنده گازدار شدن 37000مشترک در سطح استان کرمان می باشد.
ایشان تصریح نمودند تاکنون از مجموع 71 شهر استان 53 شهر گازدار گردیده است و از 18 شهر باقیمانده 16 شهر دردست اجرابوده که 7شهر آن (از جمله شهرهای نظام شهر،قلعه گنج، مردهک، دوساری ،گنبکی ، منوجان و ریگان ) اخیراً انتخاب پیمانکار گردیده اند و انشاالله دو شهر نودژ و جبالبارز اوایل سال 98 انتخاب پیمانکار می گردند.
فلاح ادامه داد  تاکنون با اجرای بیش از 1950 کیلومتر خط انتقال فولادی،15900کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع و نصب 387000 انشعاب در سطح استان 619000 مشترک خانگی وتجاری، 772 مشترک صنعتی و 77 جایگاه CNG از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند.
ایشان درصد خانوار بهره مند از نعمت گاز طبیعی در استان را 73% اعلام و ابراز امیدواری نمودبا تلاش و همت کارکنان ، مشاوران و پیمانکاران شرکت گاز استان پروژه های گازرسانی به شهرها و روستاها بر اساس برنامه زمانبندی انجام و به اتمام برسد و با گاز رسانی به شهرها ، روستاها و صنایع استان شاهد رونق اقتصادی بیش تر در پهناورترین استان کشور باشیم.
دکتر پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد مطلوب شرکت گاز استان کرمان در زمینه گازرسانی به شهرها و روستاهای استان گازرسانی به روستاهای سردسیر استان را به این دلیل که هدف گردشگری بوده بسیار مهم توصیف نمود و اعلام داشتند با بهره مندی روستاهای سردسیر منطقه از نعمت گاز طبیعی میتوان گردشگری و جذب توریست  در این مناطق بسیار موفق عمل نماید. 
                                                                                                                             روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان کرمان می باشد
مجری سایت : شرکت سیگما