شنبه 4 خرداد 1398   09:13:08
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
12:181397/12/26 يكشنبه
هر روز کاری در سال 97 یک روستا در استان کرمان از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده است
هر روز کاری در سال 97 یک روستا در استان کرمان از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده است

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان مهندس فلاح در جلسه شورای اداری ضمن اعلام خبر گازدار شدن 280روستا در استان کرمان به تشریح عملکرد بسیار خوب و پربار شرکت گاز استان در  سال 97 پرداختند .
مدیر عامل شرکت گاز در ابتدای جلسه  به دستاوردهای ارزنده شرکت گاز کرمان در سال 97 از جمله گازدارشدن 4شهرجیرفت، فهرج ،نرماشیر،هجدک و 280روستای استان اشاره و افزودند در سال 97 شرکت گاز استان توانست با تلاش و همکاری مهندسین مشاورین و عزم راسخ تمامی کارکنان اقدامی بی سابقه در مجموعه شرکت گاز استان کرمان را به ثمر رساند که گازدار شدن یک روستا در هر روز کاری و در مجموع 280روستا و 4شهر در سال 97 از جمله آن ها می باشد.
وی افزود در سال جاری 17کیلومتر خط انتقال و 1330کیلومتر خط تغذیه و شبکه در استان اجرا شده و  چهارشهر(هجدک،جیرفت،فهرج ،نرماشیر ) 280 روستا، دو جایگاه CNGو دو شهرک صنعتی گازدار شده است که ثمره این تلاش ارزنده گازدار شدن 36000مشترک در سطح استان کرمان می باشد.
ایشان تصریح نمود در زمینه تعالی سازمانی سال 97 سال پربار و خوبی برای شرکت گاز استان بود دریافت تقدیرنامه دو ستاره تعالی سازمانی جایزه سرآمدی شرکت ملی گاز ایران، دریافت گواهینامه رسیدگی به شکایات مشتریان (ISO10002:2018 )، و میزان رضایتمندی ذینفعان(iso10004:2018)  گواه بر عملکرد خوب و مثبت واحد روابط عمومی و سندی بر تعهد مشتری مداری و پایبندی این شرکت در ارائه اهداف تعین شده می باشد.
فلاح ضمن تبریک به کارمندان نمونه انتخاب شده جناب آقای عارف عراقی و سرکار خانم ها مهدیه محمدی زاده و سمانه شکری زاده افزود: خدمت صادقانه و تلاش در جهت رسیدن به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی در جهت شکوفایی صنعت نفت وظیفه هر کارمند این مجموعه است .و از خداوند سبحان توفقیق توام با سلامتی و موفقیت را برای تمامی کارکنان زحمتکش ، فداکار ، مومن و تلاشکر شرکت ملی گاز ایران را خواستارم .
مدیرعامل شرکت گاز استان در خاتمه افزود استمرار گازرسانی به مناطق محروم و جنوبی  استان از اولویت  های اصلی  شرکت گاز استان می باشد امید می رود با گاز دار شدن شهرهای جنوبی استان گام بلند دیگری در جهت آبادانی مناطق محروم ، روستاهای جنوبی استان و کمک به صنایع تولیدی،صنعتی، کشاورزی و اشتغال این مناطق برداشته شود.
                                                                                                                                                             روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
 
 
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان کرمان می باشد
مجری سایت : شرکت سیگما