صفحه اصلی > خبرها > نمایش متن اخبار 


ملاقات مردمی مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان با حضور بازرسین شرکت ملی گاز ایران:
ملاقات مردمی مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان با حضور بازرسین شرکت ملی گاز ایران برای رسیدگی به شکایات و سوالات مردمی و پیمانکاران
در راستای اجرای نظام نامه مدیریت ارتباطات مردمی و تبیین اهداف دولت تدبیر و امید و در جهت تحقق مصادیق حقوق شهروندی و استمرار تعامل مردم و دولت و پاسخگویی به درخواست ها و مشکلات هموطنان عزیز و ایجاد فرصتی یکسان برای همه اقشار جامعه برای ارتباط مستقیم با مسئولین و مدیران دستگاه های اجرایی، مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان با حضور بازرسین شرکت ملی گاز ایران ،بصورت مستقیم پاسخ سوالات و شکایات مردمی و پیمانکاران را ارائه نمودند.
 ٠٨:٢٥ - 1399/12/11 - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان خبر داد:
جذب 35 هزار اشتراک گاز در استان کرمان در بازه زمانی 11 ماهه از ابتدای سال1399
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان بیان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 35000 اشتراک در سطح استان جذب گردیده است که نسبت به مدت مشابه خود در سال گذشته 10 درصد رشد داشته است و این بدان معنی است که توسعه گاز رسانی در برخی مناطق استان مورد استقبال عموم قرار گرفته است. وی میزان مصرف گاز استان در سال جاری را تا پایان بهمن ماه قریب به 8000 میلیون متر مکعب اعلام کرد.
 ٠٨:٥٨ - 1399/12/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان خبر داد:
رشد 111 درصدی ظرفیت سازی گازرسانی به صنایع در سطح استان کرمان
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان با اشاره به اینکه گازرسانی به صنایع استان به دلیل تاثیر بسزایی که در جهت رونق و جهش تولید، کسب و کار و به تبع آن اشتغالزایی در سطح جامعه دارد، افزود: خدمات گازرسانی به این واحدها از اولویت های مهم شرکت گاز استان است که به حمدا... از ابتدای سال جاری تاکنون جهت گازرسانی به صنایع 248000 متر مکعب بر ساعت ظرفیت ایجاد گردیده است.
 ١١:٥٨ - 1399/12/09 - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تبریک مهندس منوچهر فلاح؛ مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان به مناسبت روز ملی مهندس
پیام تبریک مهندس منوچهر فلاح؛ مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان به مناسبت روز ملی مهندس
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان؛ متن پیام تبریک مدیرعامل بدین شرح است:
 ١٣:٢٢ - 1399/12/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
اولین دوره آموزشی کنترل نشت در شرکت گاز استان کرمان با همکاری سازمان فنی و حرفه ای
اولین دوره آموزشی کنترل نشت در شرکت گاز استان کرمان با همکاری سازمان فنی و حرفه ای
مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان از برگزاری دوره آموزشی جهت بازرسین کنترل نشت خطوط تغذیه و شبکه شهری و روستایی به عنوان اولین شرکت گاز استانی کشور خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس فلاح ضمن اعلام این خبر افزود: با عنایت به تفاهم نامه همکاری شرکت ملی گاز ایران با سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در راستای توانمند سازی نیروهای پیمانکاری دوره مذکور برگزار گردید.
 ١٢:٤٩ - 1399/11/18 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>