صفحه اصلی > خبرها > نمایش متن اخبار 


نسخه چاپي

پیام تبریک مهندس منوچهر فلاح؛ مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان به مناسبت روز ملی مهندس

پیام تبریک مهندس منوچهر فلاح؛ مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان به مناسبت روز ملی مهندس

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان؛ متن پیام تبریک مدیرعامل بدین شرح است:

به نام خداوند گیتی فروز

پنجم اسفند، زاد روز دانشمند بزرگ ایرانی«خواجه نصیرالدین طوسی» و روز ملی مهندس، موعدی است برای پاسداشت تفکر مهندسانی که توسعه ‌ساز و تحول‌ آفرین بوده‌اند و با تکیه بر اندیشه‌ و عمل خود جامعۀ امروز را بهتر از گذشته ساخته‌اند.
شرکت گاز استان کرمان نیز با بهره مندی از نیروهای موثر و توانا، توانسته است در سال جاری به دست آوردهای بزرگی از جمله رشد 111 درصدی ظرفیت سازی گاز رسانی به صنایع فعال در سطح استان، نسبت به سال گذشته برسد.
همچنین در سال جاری شاهد افزایش خدمات گازرسانی به شهرها و روستاهای استان بوده ایم که نتیجه آن رشد 15 درصدی گازرسانی به روستاهای استان کرمان و افزایش تعداد شهرهای بهره مند شده از نعمت گاز طبیعی با نسبت 4 به 1 در مدت مشابه به سال گذشته تا پایان بهمن ماه است.
بدین منظور فرصت را مغتنم شمرده و این روز را با افتخار و درود به همکاران محترم و مهندسین توانمند شرکت گاز استان کرمان که با همت خویش، خالصانه به هموطنان عزیزمان در سراسر استان پهناور کرمان خدمت می کنند و در کمال صداقت برای پیشرفت و سربلندی این مملکت بزرگ، از طریق گاز رسانی و دیگر خدمات مربوطه به این شرکت در تلاش هستند، تبریک می گویم.

منوچهر فلاح
مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/12/05 - ١٣:٢٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 39

خروج