صفحه اصلی > خبرها > نمایش متن اخبار 


نسخه چاپي

تبریک فرا رسیدن سال1400 توسط مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان:

مديرعامل شرکت گاز استان کرمان طی پيامی نوروز 1400 و سالروز ملی شدن صنعت نفت را تبريك گفت

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس منوچهر فلاح طی پیامی فرا رسیدن سال 1400 و نوروز باستانی را تبریک و سالروز ملی شدن صنعت نفت را گرامی داشت. متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
خداوند منان را سپاسگذارم که در سايه الطاف بيکرانش فرصت تجربه سال جديد ديگری را بر ما ارزانی داشت تا با الهام از آنچه گذشت، گام در مسير آينده بگذاريم.
شرکت گاز استان کرمان سال 99 را در حالی پشت سر گذاشت که با وجود همه سختی¬ها و تنگناها توانستیم با یاری پروردگار متعال و با کوشش بی وقفه و همت بلند شما همکاران گرامی و زحمتکش، سند افتخار دیگری بر پیمودن مراحل بالندگی و پیشرفت و ارتقای خدمت رسانی به هم استانی های عزیز بیافزاییم. گاز رسانی به 21 شهرستان و بهره مند شدن خانوارهای 65 شهر و 1432 روستا در سطح استان، گواه خوبی بر تلاش و همت همکاران محترم شرکت گاز در سراسر استان است.
گفتنی است، طی سه سال گذشته بالغ بر 50 درصد در گاز رسانی به شهرستان ها رشد داشته ایم.
البته ناگفته نماند شرکت ما علاوه بر واحدهای نام برده شده، در بخش صنعت نیز بسیار خوش درخشید و توانسته ایم از ابتدای سال 97 تا پایان سال 99 قریب به 360 صنعت عمده و جزء در سطح استان کرمان را از نعمت گاز طبیعی بهره مند کنیم.
از دیگر آمار پر افتخار شرکت در این سال ها رشد 1200 درصدی میزان صرفه جویی گاز مایع توسط مشترکین و جذب نزدیک به هفتصد هزار اشتراک تاکنون بوده است.
دریافت تقدیرنامه از رئیس محترم مجمع نمایندگان استان کرمان، به جهت عملکرد مطلوب شرکت گاز استان در امرگاز رسانی
کسب رتبه نخست در بخش انیمیشن اولین جشنواره عکس و فیلم کوتاه وزارت نفت در سال99
کسب رتبه برتر اقامه نماز در استان و کسب رتبه برتر در فرآیند ارزیابی سلامت اداری در سطح شرکت ملی گاز ایران از دیگر دستاوردهای قابل ستایش سال جاری است.
قطعا همه ی این پیشرفت¬ها، محصول همکاری، همفکری و استفاده بهینه و درست از علم و دانش شما همکاران محترم بوده که با توجه به شرایط دشوار، همانند شیوع ویروس کرونا در سال 99 که بسیاری از بخش های اقتصادی و صنعتی دنیا را تحت تاثیر قرار داد، پیوسته به راه خود ادامه دادید و امروز ما در این جایگاه قرار گرفته¬ایم.
فرارسيدن سال نو هميشه نويد بخش افکار، کردار و تصميم های تازه است و حلول سال نو و تولد دوباره طبيعت همواره يادآور تحول به مراحل نيکوتر و برتر، حال آنکه این تغییر و تحول با ایام مبارک شعبانیه و میلاد یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) و شروع قرنی جدید در تقویم خورشیدی مردمان شریف ایران زمین همراه باشد.
اینجانب پیشاپیش فرارسیدن نیمه شعبان، سالروز ولادت با سعادت و فرخنده امید مستضعفان جهان مهدی موعود (عج) را تبریک گفته و سالروز غرورآفرین ملی شدن صنعت نفت ایران را گرامی می¬دارم. بی شک هم¬زمانی 29 اسفند؛ با آغاز بهار طبیعت، یادآور تحولی بیادماندنی در استقلال این صنعت از حضور بیگانگان و اداره آن بدست توانمند فرزندان این مرز و بوم است. همواره امیدوارم در آستانه فرارسیدن روزهای نویدبخش بهار و آغاز سال نو و شادباش این ایام خجسته، سالی توام با سلامت، سعادت و شادکامی را در کنار خانواده محترم داشته باشید.
منوچهر فلاح
مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/01/07 - ١٣:٤٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 65

خروج